Dentonet
OGŁOSZENIA
E-mail

ZALOGUJ SIĘ I DODAJ OGŁOSZENIE BEZPŁATNIE
Wpisz tytuł*
70 znaków pozostało
Kategoria*
Dodaj opis*
4096 znaków pozostało
Zdjęcie
Wyróżnienie
Dzięki wyróżnieniu możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie
Województwo
Podaj podpis*
Adres e-mail*
Nr telefonu*
Na okres*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bestom DENTOnet.pl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Do zapłaty: 0.00
* Pola wymagane

Asystentka stomatologiczna

Dam pracę


woj. mazowieckie

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz spokojnej pracy w gronie pozytywnych osób i lubisz pracę na cztery ręce, a nowe wyzwania mobilizują Cię do pracy – zapraszamy do naszego zespołu. Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę w gabinecie w Piasecznie k. Warszawy.
Zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy artdental@e-artdental.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „ART DENTAL – I. WOJTOWICZ I M. WOJTOWICZ SPÓŁKA JAWNA, z siedzibą w 05-500 PIASECZNO, UL. AGATOWA 6, reprezentowana przez dr Iwonę Wojtowicz.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, nie dłuższy niż wymagany przepisami prawnymi, a wypadku braku takich uregulowań, przez okres określony w dokumentacji ochrony danych osobowych ART DENTAL.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do usuwania i przenoszenia danych.
Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne w celu realizacji rekrutacji przez ART DENTAL.

Odpowiedz na to ogłoszenie:

Telefon: 693536709