Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Nowości na 26. targach stomatologicznych Krakdent 2018

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Nowości na 26. targach stomatologicznych Krakdent 2018

Nowości na 26. targach stomatologicznych Krakdent 2018

Kwintesencja fachowej wiedzy i praktycznych rozwiązań w branży dentystycznej. Nowinki technologiczne oraz innowacyjne produkty, zwiększające efektywność codziennej pracy lekarzy stomatologów oraz techników dentystycznych. Trendy z uwagą obserwowane przez ekspertów z całego świata. Właśnie tym charakteryzują się Międzynarodowe Targi Krakdent, przez wielu uważane za najważniejsze spotkanie branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Podstawą jest nowoczesność, dzięki której każdego roku prezentowane są oryginalne i nietuzinkowe narzędzia, stymulujące świat stomatologii do ciągłego rozwoju. Lekarze pojawiający się na Targach Krakdent poszukują alternatyw, dzięki którym będą mogli zwiększyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Na szczególną uwagę fachowców podczas tegorocznych Targów zasługuje stoisko marki Beyond, gdzie zostanie zaprezentowany nowy Akcelerator Polus Advanced. Urządzenie wyposażone jest w wielokrotnie nagradzaną już technologię Lightbridge oraz bezprecedensową technologię ultradźwiękową, która w znaczny sposób przyspiesza proces wybielania. Polus Advanced zawiera udoskonalony system filtracji, który mieście w sobie 150,00 włókien optycznych, usuwających promieniowanie ultrafioletowe oraz całe szkodliwe ciepło.

Bardzo bogata jest w tym roku oferta urządzeń i produktów przeznaczonych do wybielania zębów. Wynika to m.in. z ciągle rosnącego zapotrzebowania właśnie na te usługi. Dlatego też na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych Krakdent będzie można szczegółowo zapoznać się z ich obszerną propozycją, m.in. z wybielającą pastą Pearl White Green Tea Formula, przeznaczoną do codziennego użytku. Charakteryzuje się ona wysoką obecnością aktywnych składników takich jak nadtlenek wapnia, pozwala na delikatne usuwanie osadów oraz rozjaśnianie tych, które trudno całkowicie usunąć. Kolejną nowinką, którą będzie można znaleźć na stoisku Marku Dental jest ABC Whitening System. To niezwykle bezpieczny, bezbolesny i wysoce efektywny trzyetapowy system do nakładkowego wybielania zębów.

Podczas tegorocznej wystawy zaprezentowane zostaną również nowoczesne i rozbudowane skanery. Wśród nich m.in. propozycja na najwyższym światowym poziomie, przeznaczona dla wymagających techników, czyli 5-osiowy precyzyjny skaner inEos X5 firmy Dentsply Sirona. Unikalna technologia tego urządzenia to gwarancja dokładności i pewnik wyjątkowej głębi pola ostrości. Przeprowadzone badania wskazują, iż dokładność wzorcowych próbek typu most wynosi 2,1 +/- 2,8 μm, natomiast dokładność próbek typu inlay wynosi 1,3 +/- 0,4 μm. Firma Marrodent oferuje z kolei skanery 3Shape serii E(1,2,3) i D(1000,2000). Szybkie skanowanie urządzeń pozwala na pracę nad większą liczbą przypadków w znacznie krótszym czasie.

Dodatkową atrakcją na stoisku Color Trading będzie możliwość wykonania badania śliny, które pozwoli sprawdzić stan zdrowia jamy ustnej, w tym ryzyka próchnicy i chorób przyzębia. Badanie przeprowadzone na pierwszym na świecie analizatorze śliny Sill-Ha można wykonać każdego dnia Targów między godziną 10:00 a 17:00.

O każdej pełnej godzinie podczas trwania Międzynarodowych Targów Stomatologicznych w Krakowie będzie można również własnoręcznie wypróbować pilniki Gentlefile. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych zostaną przygotowane mikrosilniki i pilniki maszynowe. Wystarczy przynieść ze sobą ekstrahowany ząb (nie plastikowy bloczek), który będzie mieć otwartą koronę i udrożnione kanały.

Tradycyjnie już przygotowana została również Strefa Kariery. Przez cały czas trwania Targów wystawcy i zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami pracy, umieszczonymi na specjalnie przygotowanej tablicy. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony na stronie www.krakdent.pl w zakładce Strefa Kariery i przesłać go na adres hejnar@targi.krakow.pl.

Absolutną tegoroczną nowością będzie z kolei… wykład inaugurujący 26. edycję Targów pt. „Zęby na języku”. Wygłosi go autorytet w dziedzinie języka polskiego, specjalista w zakresie języka mediów i polityki – prof. Jerzy Bralczyk!

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent w Krakowie odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 8-10 marca 2018 r. Szczegółowa lista branżowych nowości znajduje się na stronie www.krakdent.pl.

Materiały prasowe


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Dentsply Sirona
Najładniejsze stoisko Krakdentu - konkurs targów rozstrzygnięty Lekarz

Firma Dentsply Sirona Poland otrzymała pierwszą nagrodę w tradycyjnym konkursie na najładniejsze stoisko międzynarodowych targów stomatologicznych Krakdent.Jak podkreślają organizatorzy targów, w konkursie na najładniejsze stoisko Krakdentu liczy się...

Krakdent 2018
Międzynarodowe targi stomatologiczne Krakdent 2018 rozpoczęte Lekarz

Ponad 440 wystawców, bogaty program edukacyjny, kongres Dental Spaghetti, niezliczone nowości produktowe dla lekarzy stomatologów, higienistek, asystentek i techników – przez najbliższe trzy dni kluczowym dla branży stomatologicznej miejscem na mapie...

To będą rekordowe targi stomatologiczne Krakdent 2018 Lekarz

Do udziału w największym w Polsce wydarzeniu w branży stomatologicznej jej przedstawicieli szczególnie przekonywać nie trzeba. Jeżeli jednak znajdą się niezdecydowani lekarze, technicy dentystyczni i asystentki, to najlepszą rekomendacją do pojawieni...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Strefa Kariery - Dentonet.pl
Strefa Kariery na targach stomatologicznych Krakdent 2018 Lekarz

Podczas zbliżających się wielkimi krokami tegorocznych targów Krakdent wystawcy i zwiedzający po raz kolejny będą mogli poszukać pracownika lub nowej pracy. Jest to możliwe dzięki Strefie Kariery.Branżowe targi to kompleksowy przegląd ofert i najnows...

Targi-Krakdent-2017-61
Znowu będzie rekord. Wkrótce 26. edycja targów KRAKDENT [FILM] Lekarz

W gronie ponad 420 wystawców są firmy z całego świata – wśród nich wiele nowych, po raz pierwszy biorących udział w wydarzeniu. Organizatorzy spodziewają się ponad 15 tysięcy zwiedzających.Zbliża się 26. edycja targów Krakdent. Jak zwykle na gości cz...

Krakdent
Targi stomatologiczne Krakdent również dla asysty i higienistek Asysta

W dniach 8-10 marca w Krakowie odbędą się 26. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent. Wiele korzyści z udziału w nich mogą wynieść dla siebie także asystentki oraz higienistki stomatologiczne.1. Okazja do poznania nowinek sprzętowych i materia...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres