Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Niespodziewana wizyta sławnego zespołu u dentysty

Brak komentarzy | Publikacja:
Niespodziewana wizyta sławnego zespołu u dentysty

Niespodziewana wizyta sławnego zespołu u dentysty

Nieco bardziej zaawansowani wiekiem Dentonauci być może pamiętają słynną w latach 60. i 70. grupę The Osmonds.

Największe przeboje tej rodzinnej grupy to m.in.: One Bad Apple, Double Lovin, Crazy Horses, Go Away Little Girl, Down by the Lazy River , Puppy Love, The Twelfth of Never, Love Me for a Reason, Long Haired Lover from Liverpool.

The Osmonds trzymają się mocno i koncertują na okrągło a większość ich koncertów jest wyprzedanych do ostatniego biletu.

Nie inaczej było na ostatnim tournee grupy po Wielkiej Brytanii, gdzie doszło do ciekawego zdarzenia.

Karen Sutton, dentystka z Worcestershire, miała okazję gościć w swym gabinecie członków rodziny Osmondów.

Zespół zagrał koncert w lokalnym Malvern Theatres, kiedy okazało się, że żona wokalisty Merrilla Osmonda ma nagły problem z zębem.

Menedżer braci zadzwonił do nagradzanej Beacon DentalCare, gdzie wybrano Karen Sutton do zajęcia się tym przypadkiem. Osmondowie byli bardzo zadowoleni, że ich niespodziewana wizyta została tak szybko zorganizowana i odwdzięczyli się czterema darmowymi biletami na swój koncert dla praktyki z Beacon DentalCare.

– Byłam tak podekscytowana, kiedy Merrill Osmond wskazał mnie wśród publiczności i powiedział, że jestem jego dentystką – powiedziała Karen Sutton.

– Nie mogę uwierzyć, że miałam okazję przytulić żywą legendę, tylko dzięki temu, że pomogłam komuś w problemie z jego zębem – wyznała rozanielona dentystka.

opr.mch


POWIĄZANE ARTYKUŁY

leczenie stomatologiczne dzieci - Dentonet.pl
Aż 5,2% polskich 7-latków nigdy nie było u dentysty Lekarz

Ministerstwo zdrowia odpowiedziało na pytania posłanki Joanny Jaśkowiak w sprawie funkcjonowania opieki stomatologicznej nad dziećmi w naszym kraju. Z danych resortu za 2019 r. wynika, że aż 5,2% polskich 7-latków nigdy nie było u dentysty. Przypomn...

Górska-Kosicka - Dentonet.pl
Hematolog o wywiadzie przed wizytą stomatologiczną Lekarz

Znajomość zasad postępowania z pacjentem z zaburzeniami hemostazy ma ogromne znaczenie szczególnie dla dentystów wykonujących zabiegi inwazyjne. Jak przeprowadzić przed takim leczeniem wywiad medyczny? Odpowiada dr n. med. Magdalena Górska-Kosicka z ...

szkliwiak szczęki - Dentonet.pl
27 lat nie był u dentysty, stracił 90% szczęki Lekarz

50-letni Darren Wilkinson, zamieszkujący Wielką Brytanię, przez 27 lat nie był u dentysty. Kiedy już do niego trafił, okazało się, że ma w szczęce guza wielkości pięści. Stracił większość zębów i 90% szczęki. Nie może prawidłowo jeść, pić i mówić. 5...

ROZWIŃ WIĘCEJ
leczenie stomatologiczne - Dentonet.pl
COVID-19 w USA: pacjenci systematycznie wracają do dentysty Lekarz

Mimo dalszego rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2 w USA, liczba pacjentów zgłaszających się do gabinetów dentystycznych systematycznie rośnie. Dzieje się tak, choć dzienna liczba potwierdzonych nowych przypadków COVID-19 utrzymuje się na bardzo wysokim...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji