Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Na marginesie Kongresu Warszawskiego – przeprosiny i wyjaśnienie

Brak komentarzy | Publikacja:

Na marginesie Kongresu Warszawskiego – przeprosiny i wyjaśnienie

W związku z opublikowaniem w naszym serwisie artykułu „Na marginesie Kongresu Warszawskiego” (Dział WARTO WIEDZIEĆ – „Artykuły, streszczenia”) otrzymaliśmy list od autorki artykułu z prośbą o zamieszczenie w naszym serwisie, co niniejszym czynimy.

Poniżej zamieszczamy również wyjaśnienie naszej redakcji.

PRZEPROSINY:

Niniejszym oświadczam, że artykuł „Na marginesie Kongresu Warszawskiego” zawiera wyłącznie moje osobiste i całkowicie subiektywne przemyślenia i odczucia nt. systemu szkolenia podyplomowego lekarzy stomatologów. Nie reprezentuje on absolutnie zdania ani opinii jakiejkolwiek grupy osób. Ponieważ w artykule wymieniłam nazwiska niektórych Wykładowców, którzy mogli poczuć się urażeni, niniejszym:

Przepraszam Panią Profesor Renatę Górską oraz Pana Doktora Macieja Czerniuka za osobisty komentarz nt. wykładów wygłoszonych w ramach Warszawskiego Kongresu Endodoncja-Periodontologia. Zobowiązuję się nigdy więcej nie komentować niczyich wystąpień, bez uprzedniego uzgodnienia z zainteresowanymi.

Przepraszam również p. Zofię Konopnicką, organizatora Kongresu, za całą, wynikłą z mej winy, niezręczną sytuację.

Łącząc wyrazy szacunku

Grażyna C. Holtz

Wyjaśnienie Dentonetu:

W nawiązaniu do zamieszczonego w naszym serwisie artykułu „Na marginesie Kongresu Warszawskiego” oraz powyższego listu – przeprosin od Pani dr Grażyny C. Holz czujemy się w obowiązku wyjaśnić, co następuje:

DENTOnet.pl w dużej części opiera się na społecznikowskiej pasji naszych kolegów – stomatologów, którzy przesyłają nam swoje relacje oraz dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami i uwagami na różne stomatologiczne tematy. Jesteśmy im za to wdzięczni.

Tak również potraktowaliśmy artykuł, a właściwie list do redakcji, Pani Grażyny C. Holz.

DENTOnet.pl jest wolnym, internetowym medium, gdzie każdy może zamieścić swoją opinię, swoje przemyślenia i refleksje o ile poziom wypowiedzi jest odpowiedni a autor podpisuje się z imienia i nazwiska. Artykuł-list Grażyny C. Holz, choć może wydawać się kontrowersyjny, uznaliśmy za ciekawy głos w dyskusji na temat m.in. szkoleń. Autorka artykułu pisze w pierwszej osobie, co jest wystarczającym dowodem na to, że są to jej osobiste przemyślenia. Pod artykułem się podpisała, podając dodatkowo swój adres poczty elektronicznej, co również zdaje się potwierdzać fakt, że za to co pisze bierze pełną odpowiedzialność.

DENTOnet.pl jako dostawca treści oczywiście poczuwa się do odpowiedzialności za publikowane w serwisie materiały. Jednak głosy na Forum, listy do redakcji i różne przesyłane nam materiały, stanowią wyłącznie osobiste opinie Dentonautów. W związku z tym nasza redakcja nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności. Zaznaczamy to wyraźnie w naszej polityce prywatności (vide dział „prywatność” w dolnym menu).

W przypadku ww. artykułu odebraliśmy jednak pośrednio sygnały, że wymienione w nim osoby poczuły się urażone jego treścią. Wyjaśniając powyżej nasze stanowisko w tej sprawie wyrażamy ubolewanie, że tak się stało. Panią prof. Renatę Górska, Pana dr Macieja Czerniuka ze swej strony przepraszamy. Przepraszamy również organizatora Kongresu Panią Zofię Konopnicką za wszelkie stresy, których doznała po publikacji tego artykułu.

dr n. med. Tomasz Maria Kercz – Redaktor Naczelny

Tomasz Cherczyński – Dyrektor


POWIĄZANE ARTYKUŁY

nguyen dang hoang nhu qDgTQOYk6B8 unsplash
LDEK: absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego najlepsi Lekarz

Podczas jesiennej sesji Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajęli pierwsze miejsca w trzech grupach zdających. Absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uplasowali się na pierwszym miej...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji