Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

MIS Poland partnerem Masterów

Publikacja:
MIS Poland partnerem Masterów

MIS Poland partnerem Masterów

MIS Poland nawiązało współpracę ze Stowarzyszeniem Implant Masters Poland. Na bazie umowy o współpracy firma MIS Poland otrzymała tytuł Partnera Merytorycznego stowarzyszenia IMP.

IMP to elitarne stowarzyszenie o charakterze non-profit, którego zadaniem jest propagowanie najwyższych standardów leczenia w implantologii stomatologicznej. Zrzesza grono doświadczonych implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. „Naszym wspólnym celem jest propagowanie wysokiego standardu w leczeniu implantoprotetycznym oraz zwracanie szczególnej uwagi na osiągnięcie celów leczenia implantoprotetycznego jakimi są: zdrowie, funkcjonalność oraz estetyka jamy ustnej.” – mówi Tomasz Cegielski, Prezes Stowarzyszenia Implant Masters Poland.

MIS Poland to wyłączny dystrybutor jednego z największych na świecie producentów implantów – MIS Implants Technologies Ltd. W portfolio firmy znajdują się następujące systemy implantów: C1, SEVEN, UNO, LINK, M4 oraz innowacyjny, oparty na V-Concept system implantów V3 o nowatorskim kształcie zapewniającym jeszcze więcej biologicznych korzyści w procesie implantacji. W ofercie MIS Poland znajdują się także technologie cyfrowe, takie jak rozwiązania do nawigacji komputerowej, łączniki indywidualne w systemie CAD/CAM, materiały do regeneracji kości i inne. „Na bazie współpracy stowarzyszenia IMP oraz MIS Poland powstaną wspólne wydarzenia naukowe wyróżniające się wysokim poziomem merytorycznym, publikacje oraz badania naukowe” – mówi Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Współpraca MIS Poland ze Stowarzyszeniem Implant Masters Poland ma charakter partnerski i długofalowy.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Adam Niedzielski - Dentonet.pl
"Chcemy być partnerem". NRL rozmawia z ministrem zdrowia Lekarz

– Nie chcielibyśmy być petentem, a partnerem w podejmowaniu decyzji dla dobra wszystkich, tak aby nie były one wynikiem teoretycznych przemyśleń, ale zawierały głos praktyków – powiedział prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Andrzej Matyja, rozpoczynając...

pasta - Dentonet.pl
Hiper-Com Poland: pasty do zębów mocno zdrożały Asysta

Jak wynika z raportu przygotowanego przez Hiper-Com Poland i UCE RESEARCH na podstawie monitoringu ponad 620 tys. cen, w 2020 r. w porównaniu do 2019 r. podrożały m.in. produkty z kategorii chemii gospodarczej. Pasty do zębów zanotowały wzrost cen o ...