Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać!

Publikacja:
Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać!

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać!

W dniach 10-12 czerwca w hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą odbędą się VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – jedno z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń naukowych dla stomatologów. Rejestracja na Spotkania jest wciąż otwarta – ich uczestnicy mogą liczyć na liczne związane z tym korzyści.

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń naukowych i integracyjnych dla lekarzy dentystów – nie tylko z Mazowsza, ale z całego kraju. W ciągu trzech czerwcowych dni w hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą wysłuchać będzie można ponad 40 wykładów pogrupowanych w kilka sesji tematycznych, m.in. periodontologiczną, ortodontyczną, implantologiczną oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Więcej informacji o programie wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

Uczestnicy tegorocznych Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych liczyć mogą na szereg związanych z tym korzyści.

• 25 punktów edukacyjnych

To doskonała okazja, by nadrobić zaległości w doskonaleniu zawodowym spowodowane m.in. ograniczeniami pandemicznymi. Każdy uczestnik spotkań otrzyma 25 punktów edukacyjnych i certyfikat będący świadectwem samokształcenia. Bogaty program wykładów z różnych dziedzin stomatologii pozwoli lekarzowi samodzielnie wybierać te prelekcje i wystąpienia, które najbardziej go interesują.

• Dostęp do aktualnej wiedzy

Wśród prelegentów Spotkań znajdują się m.in konsultanci krajowi i wojewódzcy, czyli osoby, które bezpośrednio biorą udział w pracach nad obowiązującymi lekarzy dentystów przepisami prawa, rekomendacjami i wytycznymi. Będzie to więc szansa, by poznać najbardziej aktualne wytyczne i modele procedur stomatologicznych.

• Znakomici prelegenci

Wśród prelegentów VI Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych są wykładowcy akademiccy, prezesi towarzystw naukowych i lekarze praktycy, w tym m.in. m.in. prof. dr hab. n. med. Andrzej Wojtowicz, prof. hab. n. med. Mariusz Lipski, prof. dr hab. n. med. Beata Kawala, prof. hab. n. med. Mariusz Szuta, prof. hab. n. med. Agnieszka Mielczarek oraz prof. hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk.

• Platforma spotkań i wymiany doświadczeń

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne to platforma służąca wymianie doświadczeń z lekarzami dentystami z całej Polski – zarówno stricte dentystycznych, jak i biznesowych, w tym związanych z prowadzeniem działalności leczniczej w czasie pandemii. Organizatorzy zapewniają także obecność ubezpieczycieli, mediatora, Rzecznika Praw Lekarza, prawników i przedstawicieli innych struktur OIL w Warszawie, co umożliwi nawiązanie kontaktów i rozmowy o ewentualnej współpracy.

• Część wystawiennicza

Na Mazowieckich Spotkaniach Stomatologicznych obecne będą najbardziej znane i cenione firmy z branży – będzie to doskonała okazja, by zapoznać się z ich najnowszą ofertą sprzętu i materiałów stomatologicznych.

• Integracja środowiska i atrakcje dodatkowe

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne odbywają się w Serocku (około 30 minut jazdy od centrum Warszawy) w komfortowym hotelu Narvil Conference & Spa nad samą Narwią. Ten elegancki, relaksujący zakątek sprzyja pobytowi całych rodzin. Oczywiście nie zabraknie również czasu na integrację, m.in. podczas wyjątkowej plenerowej kolacji z muzyką na żywo.

Szczegółowy program konferencji, plan wykładów oraz formularze zakupu biletów (w trzech pakietach) znaleźć można na stronie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie [KLIKNIJ TUTAJ]. Zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

higienistka stomatologiczna 1
Brytyjskie higienistki mogą zyskać nowe uprawnienia Asysta

Zakres kompetencji, w tym zadania, które higienistka stomatologiczna może wykonywać samodzielnie, bez nadzoru lekarza, to jedno z najważniejszych zagadnień w pracy przedstawicielek średniego personelu medycznego gabinetów dentystycznych. O pomyśle na...

Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne
Tak przebiegały Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne 2023 Lekarz

40 wykładów prowadzonych przez wybitnych ekspertów, możliwość dyskusji o sprawach związanych z sytuacją stomatologii w Polsce oraz realiach prowadzenia własnej praktyki, miejsce do wymiany doświadczeń zarówno medycznych, jak i biznesowych, nawiązywan...

MSS
Tak wyglądały Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne 2022 Lekarz

40 wykładów pogrupowanych w kilka sesji tematycznych, m.in. periodontologiczną, ortodontyczną, implantologiczną oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej, obecność konsultantów krajowych i wojewódzkich ds. poszczególnych dziedzin stomatologii, dzie...

ROZWIŃ WIĘCEJ
MSS 1
VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne za nami Lekarz

W ostatni weekend (16–18 czerwca) w Serocku miało miejsce jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w kalendarzu naszej branży: siódma edycja Mazowieckich Spotkań Stomatologicznych. MSS to konferencja naukowa umożliwiająca zdobycie ...

mms 625x200 1
Wracają Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne Lekarz

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wracają Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne - jedno z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń naukowych dla lekarzy dentystów. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 10-12 czerwca w hotelu Narvil...

MSS artykul 1
VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne w czerwcu w Serocku Lekarz

W dniach 16-18 czerwca w hotelu Narvil w Serocku odbędą się VII Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – jedno z największych wydarzeń edukacyjnych i integracyjnych dla lekarzy dentystów w Polsce. Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne (MSS) to jedno ...