Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Marrodent otworzył nowe centrum dystrybucyjne w Czechowicach-Dziedzicach

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Marrodent otworzył nowe centrum dystrybucyjne w Czechowicach-Dziedzicach

Marrodent otworzył nowe centrum dystrybucyjne w Czechowicach-Dziedzicach

Marrodent – jedyny w Polsce dostawca kompleksowych rozwiązań stomatologicznych – świętował uroczyste otwarcie nowoczesnego, energooszczędnego centrum dystrybucyjnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Na powierzchni 3,7 tys. metrów kwadratowych nowy obiekt oferuje przestrzeń dla 30 tys. produktów stomatologicznych i protetycznych oraz zapewnia powierzchnię biurową i miejsce spotkań dla ponad 50 pracowników Marrodent. Marrodent wysyła średnio 4 tys. produktów dziennie i w ciągu 24 godzin dostarcza specjalistom stomatologom materiały, których potrzebują, aby zapewnić swoim pacjentom lepszą jakość opieki.

Od 2016 r. firma jest częścią Henry Schein Inc., wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej skierowanych do lekarzy stomatologów i personelu medycznego, liczącego około 19 tys. członków zespołu Schein i oddziałów w 32 krajach. W uroczystej ceremonii przecięcia wstęgi wzięli udział przedstawiciele kierownictwa wykonawczego i członkowie zespołów Marrodent oraz Henry Schein, a także przedstawiciele władz lokalnych, biznesu, przemysłu stomatologicznego i mediów.

Marrodent2

To centrum dystrybucyjne jest kolejnym dowodem długoterminowego zaangażowania firmy Henry Schein w obsługę naszych klientów z branży stomatologicznej w Polsce, Europie i na całym świecie – powiedział Stanley M. Bergman, Chairman of the Board oraz Chief Executive Officer Henry Schein Inc. – Nasze strategicznie zlokalizowane centra dystrybucyjne umożliwiają nam lepszą obsługę klientów i zwiększenie efektywności operacyjnej. Wraz z naszą szeroką ofertą produktów i usług oraz silnym zaangażowaniem w obsługę klienta, ta nowa lokalizacja zagwarantuje, że polski rynek stomatologiczny będzie mógł nadal polegać na Marrodent jako na kompleksowym źródle zaopatrzenia – dodał.

Stanley M. Bergman podziękował biorącym udział w uroczystości Pawłowi Mrowcowi, zastępcy burmistrza Czechowic Dziedzic i Annie Skotnickiej-Nędzkiej, zastępcy wójta gminy Jaworze – miejscowości, w której firma Marrodent rozpoczęła swoją działalność w 1990 r. Podziękował również współzałożycielom Marrodent – Markowi i Romanowi Stekla, którzy dołączyli do Henry Schein w 2016 r. oraz dyrektorowi zarządzającemu Marrodent Arturowi Podolskiemu za poprowadzenie firmy ku jeszcze większemu sukcesowi od czasu fuzji. Podkreślił również wspaniałą pracę Tomasza Kocura, kierownika centrum dystrybucyjnego oraz działu wsparcia, który kierował projektem oraz wszystkim menedżerom i członkom zespołu, których wizja i zaangażowanie sprawiły, że centrum dystrybucyjne stało się rzeczywistością, nie tracąc jednocześnie z oczu potrzeb klientów.

Nasze nowe stomatologiczne centrum dystrybucyjne spełnia nowoczesne wymagania w zakresie ekologii, dokładności i szybkości. Jest największe w Polsce i umożliwia nam zapewnienie klientom kompleksowej oferty produktów stomatologicznych i protetycznych – mówił Marek Stekla.

Marrodent3

Marrodent skupia się na podejściu skoncentrowanym na kliencie, zrozumieniu potrzeb specjalistów stomatologów i techników oraz łączeniu gabinetów i laboratoriów z właściwymi rozwiązaniami, tak aby mogli oni prowadzić bardziej efektywną praktykę i laboratorium oraz skoncentrować się na lepszej opiece nad pacjentem. Firma oferuje specjalistom stomatologom produkty z zakresu stomatologicznych materiałów eksploatacyjnych, sprzętu, produktów laboratoryjnych, ortodontycznych, produktów endodontycznych, implantów, a także lokalnych, ekskluzywnych marek. Ponadto firma posiada centrum frezowania i świadczy szereg usług o wartości dodanej, w tym rozwiązania finansowe dla gabinetów i laboratoriów stomatologicznych oraz szkolenia i edukację dla stomatologów, zespołu praktyków i laboratoriów stomatologicznych.

Henry Schein prowadzi 29 centrów dystrybucyjnych na całym świecie oraz działa w oparciu o scentralizowaną i zautomatyzowaną sieć dystrybucji, obejmującą gamę ponad 120 tys. markowych produktów oraz produktów własnej marki Henry Schein, dostępnych w magazynach, jak również ponad 180 tys. innych produktów dostępnych na specjalne zamówienie. Firma zapewnia ponad 1 mln klientów na całym świecie ponad 300 cenionych rozwiązań, które poprawiają wyniki operacyjne i kliniczne. Rozwiązania biznesowe, kliniczne, technologiczne i w zakresie łańcucha dostaw firmy Henry Schein pomagają pracownikom służby zdrowia pracować wydajniej, dzięki czemu mogą oni skuteczniej zapewniać opiekę wysokiej jakości.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Widmo dużego kryzysu w branży stomatologicznej w USA Lekarz

Stany Zjednoczone, gdzie zdiagnozowano dotychczas 1 mln 873 tys. przypadków CIVID-19 są państwem najbardziej dotkniętym przez pandemię koronawirusa. Z powodu SARS-CoV-2 na ponad 10 tygodni branża stomatologiczna w USA de facto przestała funkcjonować....

Przestoje gabinetów a sprawne funkcjonowanie sprzętu po przerwie Lekarz

Wiele gabinetów stomatologicznych ze względu na wprowadzony stan epidemii w Polsce zamyka gabinety zgodnie z odgórnymi zaleceniami. Pamiętajmy, że sprzęt w naszym gabinecie należy odpowiednio przygotować na dłuższe przestoje, tak by po powrocie do pr...

Meditrans jedynym w Polsce dystrybutorem Chirana Medical a.s. Lekarz

Nowy rok to okazja do wprowadzenia nowości do katalogu produktów. - Na rozwój i kompleksowość oferty stawia Meditrans, który od 1 stycznia 2020 roku, jako jedyny dystrybutor na terenie Polski, posiada w ofercie urządzenia słowackiego producenta – Chi...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Gwiazdy CEDE 2019 - głosowanie trwa tylko do 19 września Lekarz

37 produktów, zgłoszonych przez 26 wystawców, rywalizuje o cztery statuetki Gwiazdy CEDE 2019. W głosowaniu, które potrwa do 19 września, liczą się wyłącznie preferencje internautów. Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT, to cztery kategor...

Lublin: za 52 mln zł powstaje Stomatologiczne Centrum Kliniczne Lekarz

52 mln zł będzie kosztować nowa siedziba Stomatologicznego Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ma być gotowa w kwietniu przyszłego roku. We wtorek uroczyście wmurowano kamień węgielny na budowie obiektu.Premier Mateusz Morawiecki,...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres