Dentonet
E-mail

Marcin Sadowski

Publikacja:
Marcin Sadowski

Marcin Sadowski

Marcin Sadowski – Zaczął nurkować gdy skończył 9 lat, od tamtej pory nurkowanie jest dla Niego całym życiem. Po ukończeniu 18 lat uzyskał pierwszy zawodowy stopień Padi DiveMaster. Szybko wspinał się po szczeblach drabiny zawodowej zostając po roku Instruktorem nurkowania OWSI. Dziś już jako Staff Instruktor uczy nurkowań rekreacyjnych, zaawansowanych oraz zawodowych. Jest również instruktorem nurkowań technicznych IANTD. Szkoli służby mundurowe z zakresu nurkowań technicznych, nurkowań w sytuacjach kryzysowych oraz zabezpieczania dowodów zbrodni.
Uprawnienia Ratownika:
Ratownik specjalistyczny, trener instruktorów ratownictwa przedmedycznego EFR, instruktor pierwszej pomocy z międzynarodowymi uprawnieniami instruktorskimi Emergency First Response, First Aid Certification Centre of London oraz European Resuscitation Council, First Aid for Children Speciality Instructor, absolwent kursów specjalistycznych m.in. Instructor Trainer Course w Bristolu oraz Advanced Life Support w komorze hiperbarycznej – kurs w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. W ratownictwie działa od dziesięciu lat – w tym także na morzu, na lodzie i na wodach szybkopłynących. Prowadzi warsztaty tematyczne związane z medycyną ratunkową – dla nurków, dla młodych rodziców, dla służb mundurowych oraz kursy instruktorskie.
Doświadczenie którym chętnie się dzieli zbierał podczas pracy w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi, na zabezpieczeniach medycznych imprez masowych oraz jest Instruktorem Public Safety Diver – Nurek który jest w gotowości do udzielania pomocy osobą znajdującym się w sytuacjach kryzysowych pod wodą.
Jako instruktor Pierwszej Pomocy wyszkolił już 1680 osób z zakresu ratowania życia uzyskując status platynowy Instruktor Trener EFR.
 
Miłością do tego sportu potrafi zarazić wszystkich, bo nurkowanie to Jego PASJA.
Motto: "Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away.”
Tagi: marcin, sadowski

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Marcin Gruchała - Dentonet.pl
Prof. Marcin Gruchała rektorem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Lekarz

Obecny rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Marcin Gruchała został wybrany na kolejną kadencję. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną głosowanie odbyło się w trybie zdalnym. Rektora wybrało 26 maja 2020 r. kolegium elektorów liczące 355 os...

Pogrzeb E Spiechowicz
Trwa smutny czas pożegnań - odszedł lek. dent. Marcin Tatrzański Lekarz

W wieku 65 lat zmarł lek. dent. Marcin Tatrzański, znany krośnieński stomatolog, działacz samorządu lekarskiego. Był członkiem Okręgowej Komisji Rewizyjnej, delegatem na Krajowy Zjazd Lekarzy, wieloletnim delegatem na Okręgowe Zjazdy Lekarskie. Angaż...