Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Leczenie zachowawcze i endodoncja
Protetyka i implantologia
Stomatologia estetyczna
Ortodoncja
Periodontologia
Higiena i zdrowie jamy ustnej

Majowe zauroczenie

Brak komentarzy | Publikacja:
Majowe zauroczenie

Majowe zauroczenie

Maj to miesiąc zakochanych… Zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Jeżeli tak – zapraszamy Was do udziału w konkursie przygotowanym wspólnie ze szwajcarską marką Swissdent. Tym razem tematem konkursu będzie pierwsza randka, na którą wybraliście się ze swoją ukochaną/ukochanym.

Na czym polega zadanie konkursowe?
Napiszcie, czym zauroczyła was wasza druga połówka. Bądźcie kreatywni, romantyczni i liryczni, bądźcie niczym nowy Julian Tuwim albo Adam Mickiewicz! Swój opis – rymowany lub nie – obowiązkowo rozpocznijcie od wyznania "Oczarował mnie twój piękny uśmiech".

Nagrody
W nowym konkursie portalu Dentonet można wygrać 1 z 3 zestawów, zawierających najwyższej jakości produkty do wybielania zębów. Ich producentem jest firma Swissdent, założona w 2006 przez dr Vaclava Velkoborskyego, wybitnego specjalistę stomatologii estetycznej. Wyłącznym dystrybutorem produktów Swissdent na terenie Polski jest firma PROFIMED.

 

Nagroda 1. Whitening Pen – dwuczęściowy marker wybielający oraz Pasta do zębów Extreme. Srebrny marker zawiera żel wybielający, czerwony marker – żel aktywujący. Czynnikiem wybielającym jest chloryn sodu (NaClO2). Marker jest polecany do użycia wieczorem, bezpośrednio po wyczyszczeniu zębów. Pasta do zębów Extreme to innowacyjna wybielająca pasta do zwalczania przebarwień powodowanych tytoniem, herbatą, kawą czy czerwonym winem. Opatentowana formuła SWISSDENTu: mikrotechnologia nadtlenku wapnia <0,1% i enzymy z owoców (papaina i bromelina) usuwają delikatnie płytkę nazębną, a łagodne czynniki polerujące zapewniają idealny wybielający rezultat. Przebarwienia zostają rozjaśnione. Niski współczynnik ścieralności (tylko 40) gwarantuje nieabrazyjną metodę czyszczenia zębów. Koenzym Q10 stymuluje odnowę komórek i chroni przed zapaleniem dziąseł. Bez SLS (Laurylosiarczan sodu to detergent, który może powodować afty). Zawartość fluoru na poziomie 1180 ppm gwarantuje efektywną ochronę przed próchnicą.

Nagroda 2. Swissdent Giftbox – luksusowy prezent w eleganckim pudełku. Zawiera regenerujący krem na noc Swissdent Crystal (100 ml) i wybielającą pastę Extreme (100 ml) zapewniające świeży oddech, zdrowe dziąsła i piękny uśmiech. W pakiecie również dwie szczoteczki do zębów Swissdent Whitening PROFI.


 

Nagroda 3. Swissdent Zestaw i TRIO szczoteczek do zębów. Praktyczna saszetka z zamkiem zawiera: Swissdent Extreme pastę do zębów, przeznaczoną do bardzo dużych przebarwień, które występują u palaczy, miłośników czerwonego wina, kawy oraz herbaty; Swissdent Extreme spray neutralizujący zapach kawy, papierosów czy czosnku; szczoteczkę do zębów Whitening z miękkiego włókna w kształcie łyżeczki, który idealnie odwzorowuje kształt zęba i umożliwia stuprocentowy kontakt włókien z powierzchnią.
 

Aby przejść na stronę konkursu, kliknij  „Tutaj”.

 

Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda hasło konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Hasła dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 hasło. Dodanie hasła przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest jego właścielem i posiada do niego prawa autorskie.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania haseł imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia hasła podpisem „hasło DENTOnauty”.
4. Konkurs "Majowe zauroczenie" trwa od 24. 04. 2015 do 08 maja 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 10 maja 2015 roku.
5. Laureatów Konkursu wskaże Komisja Konkursowa.

Aby przejść na stronę konkursu, kliknij  „Tutaj”.
 


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji