Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

„Lupa czy mikroskop?” – rozpoczynamy konkurs!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
„Lupa czy mikroskop?” – rozpoczynamy konkurs!

„Lupa czy mikroskop?” – rozpoczynamy konkurs!

Wszystkich stomatologów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Dentonetu.

Do zdobycia bardzo atrakcyjna nagroda – lupa Seliga AUCTUS firmy Seliga Microscopes o wartości ponad 1500 zł!

 

Zasady

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić krótkie hasło promujące pracę z lupą lub mikroskopem, wraz z krótkim uzasadnieniem, zamieścić je za pomocą aplikacji konkursowej na naszym portalu, a następnie zbierać punkty przyznawane m.in. za głosy internautów (1 głos to 10 punktów). Aby zdobyć dodatkowe punkty i zwiększyć szanse na wygraną, poleć konkurs znajomym (każda osoba, która zarejestruje się w portalu i weźmie udział w konkursie „z polecenia”, to dodatkowe 25 punktów dla polecającego!).

 

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest lupa Seliga AUCTUS wartości ponad 1500 zł! Sponsorem nagrody jest Seliga Microscopes.

Seliga AUCTUS to lekka lupa zabiegowa o nowoczesnym wyglądzie, przeznaczona do ciągłej, wymagającej pracy, w której niezbędne jest precyzyjne powiększenie pola zabiegowego.

Cechy lupy Seliga AUCTUS:
– bardzo mała waga,
– kolor ramek do wyboru: czarna lub szaro-czarna,
– jasna apochromatyczna optyka,
– system trzech zawiasów, pozwalający na regulację do każdego typu prac w medycynie,
– niezależna dla każdego oka regulacja położenia okularu podczas ustawiania widzenia stereoskopowego,
– uchylna – wystarczy jeden ruch ręką, aby unieść lupę i pracować bez powiększenia,
– możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia LED (sprawdź aktualne promocje),
– atrakcyjny design,
– dostępne powiększenia: x2,5, x3,0, x3,5,
– dostępne ogniskowe: 34 cm, 42 cm, 46 cm.

 


Szczegóły konkursu

1. W Konkursie może wziąć udział każdy lekarz stomatolog, który posiada konto w portalu Dentonet.pl oraz w dniach trwania Konkursu doda hasło konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin konkursu. Hasła wraz z krótkim opisem dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne opublikowane na stronie Konkursu.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 hasło wraz z uzasadnieniem. Dodanie hasła przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest autorem hasła.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania opublikowanych haseł imieniem i nazwiskiem autora lub wskazanym przez niego pseudonimem.
4. Konkurs „Lupa czy mikroskop” trwa od 28 lutego do 23 marca 2014 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 28 marca 2014 roku.
5. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony w drodze głosowania wśród internautów, którzy dokonają rejestracji na portalu i klikną przycisk "Głosuj" przy wybranym haśle. O wygranej zdecyduje liczba głosów przeliczanych na punkty.
6. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady dotyczące głosowania poznasz, klikając zakładkę „Regulamin” na stronie konkursu.

 

Aby przejść na stronę konkursu i wziąć w nim udział, kliknij TUTAJ.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Stomatologia w czasach koronawirusa – konkurs foto Lekarz

Już tylko do 22 września czekamy na zdjęcia (i filmy) prezentujące szeroko rozumianą stomatologiczną rzeczywistość w czasach pandemii koronawirusa. Do etapu finałowego wybranych zostanie 10 prac – ich autorzy powalczą o nagrodę główną, czyli piaskark...

szkolna stomatologia - Dentonet.pl
Bełchatów szuka szkolnych dentystów - ogłoszono konkurs Lekarz

Kolejne miasto szuka stomatologów chętnych do objęcia uczniów opieką dentystyczną. Tym razem konkurs ogłosił Bełchatów – oferty w wydziale oświaty tamtejszego magistratu można składać do 31 marca. Przypomnijmy – w połowie września 2019 r. w życie we...

Konkurs foto: piaskarka Lunos w rękach zwyciężczyni! Lekarz

W ostatniej edycji naszego konkursu fotograficznego nagrodę główną – piaskarkę Lunos ufundowaną przez firmę Durr Dental – otrzymała pani Natalia za zaprezentowane na zdjęciu „leczenie kanałowe w każdych warunkach”. W etapie finałowym – głosowaniu int...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Wakacyjny konkurs fotograficzny: oto zwycięskie zdjęcie! Lekarz

To już koniec tegorocznej edycji naszego konkursu fotograficznego. Nagrodę główną – piaskarkę Lunos ufundowaną przez firmę Durr Dental - otrzymuje pani Natalia, za zaprezentowane na zdjęciu "leczenie kanałowe w każdych warunkach". Zdjęcie to otrzymał...

Trwa wakacyjny konkurs fotograficzny Dentonetu [galeria] Lekarz

Do 23 września czekamy na Wasze zdjęcia w ramach III wakacyjnego konkursu fotograficznego Dentonetu! W tym roku nagrody są wyjątkowo atrakcyjne – zdobyć można piaskarkę Lunos od firmy Durr Dental, wycieczkę do Egiptu ufundowaną przez biuro podróży ET...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres