Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Lubimy Dentowizję

Brak komentarzy | Publikacja:
Lubimy Dentowizję

Lubimy Dentowizję

Dentowizja.pl to jedyny w Polsce internetowy serwis filmowy w całości poświęcony stomatologii. Naszymi odbiorcami są lekarze dentyści, studenci stomatologii, pacjenci oraz przedsiębiorcy związani z branżą – wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się o nowinkach technologicznych, nowych sposobach leczenia, zagadnieniach z zakresu organizacji ochrony zdrowia, czy branżowych spotkaniach.

Z kamerą odwiedzamy wszystkie najważniejsza wydarzenia w polskiej stomatologii. Obszernie relacjonujemy targi, konferencje i szkolenia. Rejestrujemy i prezentujemy w naszym portalu zabiegi stomatologiczne, wykłady, pokazy. Mamy w swojej bazie punktowane szkolenia dla lekarzy w formie filmowej.

Poprzez dział DentoTube – lekarze, technicy, asystentki i higienistki stomatologiczne tworzą u nas społeczność aktywnych profesjonalistów. DentoTube to stomatologiczny odpowiednik popularnego portalu Youtube. Każdy zarejestrowany użytkownik portalu Dentowizja.pl może opublikować tutaj swój film (nagrany nawet telefonem), w którym pokazuje swoją pracę (najczęściej są to zabiegi, ale też prezentacje urządzeń, animowane slajdy z wykładów, relacje z eventów). W tym dziale mamy filmy polskich lekarzy dentystów, ale zaprosiliśmy do współtworzenia serwisu także znanych i cenionych na całym świecie specjalistów, takich jak Antonis Chaniotis z Grecji czy Nazariy Mykhaylyuk z Ukrainy. Filmy prezentują m.in. leczenie kanałowe, mikrochirurgię, preparację zębów, implantologię, periodontologię. Każdy może bezpłatnie dołączyć swoją produkcję i w tak znakomitym towarzystwie prezentować swoje możliwości, umiejętności i sukcesy.

Mamy doświadczenie w produkcji filmowej i specjalizujemy się tylko w stomatologii, dlatego zapewniamy wysoką jakość i wartość merytoryczną naszych filmów. Realizujemy filmy reklamowe dla gabinetów stomatologicznych, firm medycznych, organizatorów targów i konferencji. Nagrywamy filmy szkoleniowe, prezentując zastosowanie praktyczne wprowadzanych na rynek urządzeń.

Dentowizja.pl stawia na ciągły rozwój. W planach mamy realizację webinarów szkoleniowych, a więc multimedialnych wykładów i pokazów przeprowadzanych na żywo. Uczestnik szkolenia bierze w nim udział we własnym domu lub gabinecie przed monitorem komputera.

Dentowizja.pl – inni piszą, my pokazujemy. Zapraszamy do współpracy!


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji