Zbliża się Światowy Kongres Stomatologiczny FDI w Sydney
W dniach 24-27 września 2023 r. w Sydney odbędzie się Światowy Kongres Stomatologiczny FDI. Nie zabraknie na nim polskich wątków.

Sydney było gospodarzem Kongresu FDI już w 2021 r. – wówczas jednak, ze względu na pandemię COVID-19, wydarzenie miało formułę online. W tym roku we wrześniu największe miasto Australii przyjmie gości już stacjonarnie. Kongres odbędzie się w dniach 24-27 września, a 23 września w International Convention Centre będzie miała miejsce ceremonia otwarcia.
W ciągu czterech dni w Sydney odbędzie się ponad 200 wykładów znanych i cenionych lekarzy dentystów z całego świata. Będzie wśród nich dwoje Polaków: dr hab. n. med. Kinga Grzech-Leśniak oraz dr n. med. Maciej Żarow. Kongresowi towarzyszyć będą targi stomatologiczne obejmujące 25 000 m2 powierzchni wystawowej oraz doroczne obrady Parlamentu Światowej Federacji Dentystycznej.
Zapisy na Kongres FDI w Sydney prowadzone są TUTAJ.
O zastosowaniu laserów podczas leczenia implantologicznego, stosowaniu antybiotyków, a także chirurgicznym i niechirurgicznym leczeniu przyzębia dyskutują dr hab. n. med. Kinga Grzech-Leśniak, która kieruje pracami Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej oraz międzynarodowy wykładowca prof. Massimo Froschecci z Włoch.
Źródło: https://pts.net.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze





