XI Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Lekarzy
Wystawa odbędzie się w dniach 26-31 maja w Klubie Lekarza w Łodzi.

To już XI coroczna Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Lekarzy. Lekarze, którzy są zainteresowani zaprezentowaniem swoich prac na wystawie powinni nadesłać prace do 10 maja 2013 roku do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi ( ul Czerwona 3).
Obrazy mogą być wykonane w dowolnych technikach i formatach. Każdy obraz musi być opatrzony następującymi danymi: tytuł, imię i nazwisko autora, rodzaj specjalizacji, miejsce zamieszkania. Jeden autor może maksymalnie nadesłać 2 prace.
Nowością tegorocznej edycji wystawy będzie ocena prac przez profesjonalne jury. Odbędzie się także plebiscyt publiczności, która wybierze, jej zdaniem, najlepszy obraz.
Wernisaż wystawy odbędzie się 26 maja 2013 roku o godzinie 17 w Klubie Lekarza w Łodzi.
Więcej informacji: Iwona Szelewa tel. 42/683 17 01 lub biuro@oil.lodz.pl





