Współpraca ORL w Warszawie i Wojskowej Izby Lekarskiej. „Ważne, by wymieniać się doświadczeniami”
– Sprawy dotyczące dentystów-cywili i dentystów wojskowych w dużej mierze się zazębiają, dlatego ważne jest, by wymieniać się doświadczeniami. Stąd nasza obecność na Mazowieckich Spotkaniach Stomatologicznych i zaproszenia dla naszych kolegów z okręgowych izb na wydarzenia organizowane przez Wojskową Izbę Lekarską – mówi ppłk rez. lek. dent. Jacek Woszczyk, wiceprezes Wojskowej Izby Lekarskiej.

O współpracy Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie z Wojskową Izbą Lekarską z ppłk. rez. lek. dent. Jackiem Woszczykiem rozmawiał dr n. med. Dariusz Paluszek, wiceprezes i przewodniczący komisji ds. lekarzy dentystów stołecznej ORL. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego!
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze





