Tak wyglądały Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne 2022
40 wykładów pogrupowanych w kilka sesji tematycznych, m.in. periodontologiczną, ortodontyczną, implantologiczną oraz stomatologii zachowawczej i dziecięcej, obecność konsultantów krajowych i wojewódzkich ds. poszczególnych dziedzin stomatologii, dzielący się swoją wiedzą wykładowcy akademiccy, prezesi towarzystw naukowych i lekarze praktycy, możliwość osobistego spotkania, wymiany poglądów i doświadczeń. W dniach 10-12 czerwca w hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą odbyły się VI Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne – jedno z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń naukowych dla stomatologów. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania filmowego!

Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze







