„Rozdajemy uśmiechy na zdrowie”. Profilaktyka, leczenie i edukacja
Na początku marca br. podczas śniadania prasowego zainaugurowana została II edycja akcji zdrowotno-edukacyjnej „Rozdajemy uśmiechy na zdrowie” organizowanej wspólnie przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne we współpracy z firmami Septodont oraz enel-med stomatologia.
Dzięki przekazanemu przez Septodont grantowi w wysokości 50 tys. euro bezpłatne przeglądy stomatologiczne w placówkach enel-med stomatologia przejdzie około 1000 dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a 100 najbardziej potrzebujących – zostanie zakwalifikowanych do leczenia.
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego!
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze






