Pomorski UM: absolwenci stomatologii z dyplomami
30 czerwca odbyło się absolutorium kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

W uroczystości uczestniczyli m.in. prodziekan Wydziału Medycyny i Stomatologii prof. dr hab. Mariusz Lipski, dr hab. Aneta Cymbaluk-Płoska – prorektor ds. dydaktyki, prof. dr hab. Dariusz Chlubek – prorektor ds. promocji i współpracy regionalnej oraz dr hab. Edyta Paczkowska – dziekan Wydziału Medycyny i Stomatologii.
Absolwenci złożyli przyrzeczenie lekarskie, odebrali karty absolutoryjne oraz nagrody za najlepsze wyniki w nauce i osiągnięcia organizacyjne. Gratulacje składali również przedstawiciele Parlamentu Studentów, Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie, Studium Wychowania Fizycznego i Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Oddział w Szczecinie. Uroczystość uświetnił występ chóru PUM.
Pełną relację fotograficzną z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.
Alicja Baranowska, studentka stomatologii z Wrocławia, w rozmowie z Dentonetem przybliżyła nam działalność Polskiego Związku Studentów Stomatologii. - PTSS to ludzie, którzy chcą robić coś więcej - podkreśla. Zapytaliśmy też o opinię przyszłych lekarzy dentystów na temat pomysłu likwidacji stażu podyplomowego.
Źródło, zdjęcie: https://www.pum.edu.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze






