PTS: będą wytyczne ws. bisfosfonianów dla lekarzy dentystów
W ostatnich latach Polskie Towarzystwo Stomatologiczne opublikowało szereg różnego rodzaju wytycznych i rekomendacji dotyczących wielu aspektów pracy lekarzy dentystów. Były to m.in. "Rekomendacje grupy roboczej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w sprawie postępowania w gabinecie stomatologicznym w okresie podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego" oraz "Rekomendacje grupy roboczej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Narodowego Programu Ochrony Antybiotyków w zakresie stosowania antybiotyków w stomatologii".

Czy w najbliższym czasie światło dzienne ujrzą następne tego typu wytyczne? – Planujemy kolejne dokumenty, m.in. dotyczący bisfosfonianów. W ubiegłym roku odbyło się spotkanie, podczas którego poruszono właśnie temat postępowania i leczenia przy terapii bisfosfonianami – powiedziała portalowi Dentonet.pl prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS-u.
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego!
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze






