Prof. Marzena Dominiak: Profilaktyka – jest lepiej, ale…
– Będziemy robili wszystko, aby odwrócić statystyki, promować profilaktykę i coraz mocniej uświadamiać społeczeństwo o jej znaczeniu – mówi prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego prof. Marzena Dominiak o stanie zdrowia jamy ustnej wśród Polaków.

Czy Polacy są świadomi tego, że chorobom jamy ustnej lepiej jest zapobiegać niż leczyć? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego!
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze





