Opolski oddział NFZ szuka szkolnego dentysty w Nysie
Opolski oddział wojewódzki NFZ–u ogłosił konkurs ofert dotyczący udzielania świadczeń stomatologicznych w gabinecie szkolnym na terenie miasta i gminy Nysa.

24 lipca br. opolski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił konkurs ofert dotyczący udzielania świadczeń stomatologicznych w gabinecie szkolnym na terenie miasta i gminy Nysa. Cena oczekiwana to 1,55 zł za punkt, a umowa miałaby obowiązywać od 15 września 2023 r. do 30 czerwca 2024 r.
Oferty można składać do 11 sierpnia do godz. 16:00. Ich otwarcie nastąpi 16 sierpnia, a rozstrzygnięcie postępowania zaplanowano na 30 sierpnia. – Podmioty lecznicze, które nie mają zawartej umowy z opolskim oddziałem wojewódzkim NFZ-u na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, przygotowanie do udziału w konkursie ofert powinny rozpocząć od zawarcia umowy upoważniającej do korzystania z portalu Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformowano.
Źródło: https://www.nfz-opole.pl/


