NFZ w Poznaniu rozstrzygnął konkursy stomatologiczne
Wielkopolski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił rozstrzygnięcie postępowań dotyczących leczenia stomatologicznego.

Jak czytamy na stronie wielkopolskiego NFZ-u, rozstrzygnięte konkursy dotyczą leczenia ogólnostomatologicznego na terenie gminy Lisków, leczenia ogólnostomatologicznego na terenie gminy Czerwonak oraz świadczeń stomatologicznych udzielanych w szkolnym gabinecie stomatologicznym na obszarze powiatów chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianieckiego, pilskiego, wągrowieckiego oraz złotowskiego.
Jednocześnie poinformowano o zmianie terminu rozstrzygnięcia postępowania konkursowego w sprawie zawarcia na okres od 1 marca do 31 grudnia 2022 r. umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie świadczenia ortodoncji dla dzieci i młodzieży na obszarze subregionu poznańskiego. Termin rozstrzygnięcia postępowania przesunięty został na 15 lutego 2022 r.
Rozmawiamy o współczesnych technologiach diagnostyki i profilaktyki w praktyce stomatologicznej. Które z nich są przydatne, a które zasługują na miano "gadżetów"? Mówi dr n. med. Marcin Aluchna.
Źródło: http://nfz-poznan.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze





