NFZ w Olsztynie ogłosił trzy konkursy stomatologiczne
Warmińsko-mazurski oddział wojewódzki NFZ-u ogłosił trzy konkursy dotyczące leczenia stomatologicznego – dwa obejmują świadczenia pomocy doraźnej, jeden – świadczenia ogólnostomatologiczne.

Jak czytamy w ogłoszeniach, konkursy dotyczą świadczeń stomatologicznej pomocy doraźnej w dwóch grupach powiatów. Pierwsza grupa obejmuje powiaty ełcki, giżycki, gołdapski, olecki, piski i węgorzewski, druga – powiaty braniewski, elbląski z Elblągiem, iławski, lidzbarski oraz nowomiejski.
Warunki obu konkursów są takie same – wartość zamówienia wynosi nie więcej niż nieco ponad 201 tys. zł na okres rozliczeniowy od 17 października do 31 grudnia 2022 r. Umowy miałyby obowiązywać od 17 października 2022 r. do 31 grudnia 2026 r.
Trzeci konkurs dotyczy świadczeń ogólnostomatologicznych na terenie gminy Działdowo. Wartość zamówienia wynosi nie więcej niż 73,35 tys. zł na okres rozliczeniowy od 17 października do 31 grudnia 2022 r. Umowa również miałaby obowiązywać od 17 października 2022 r. do 31 grudnia 2026 r.
Oferty można składać do 21 września w siedzibie NFZ-u w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 16.
- Chcemy zmienić czas leczenia refundowanego, bo dziś nie trafiamy z rozwojem. Chłopcy są pokrzywdzeni, bo ich skok wzrostowy następuje dwa lata po refundacji - mówi w rozmowie z Dentonetem krajowy konsultant ds. ortodoncji, prof. dr hab. n. med. Beata Kawala z Katedry i Zakładu Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Źródło: https://www.nfz-olsztyn.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze




