NFZ Poznań ogłasza kolejne konkursy stomatologiczne
Wielkopolski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu ogłosił konkursy dotyczące leczenia stomatologicznego – świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia na terenie powiatu pilskiego oraz świadczeń ogólnostomatologicznych udzielanych w gabinecie szkolnym na obszarze powiatów gnieźnieńskiego, grodzkiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego i Poznania.

Jak czytamy, w przypadku świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia na terenie powiatu pilskiego, wartość zamówienia wynosi nie więcej niż 186 300 zł na okres rozliczeniowy od 1 kwietnia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r.
Maksymalna liczba możliwych do zawarcia umów to 2. Oczekiwana cena jednostki rozliczeniowej wynosi 1,15 zł za punkt, a wielkość etatu przeliczeniowego – 18 tys. punktów miesięcznie. Liczba godzin w przeliczeniu na jeden etat to 30 godzin tygodniowo – 5 dni w tygodniu, tym jeden raz w godzinach popołudniowych do godz. 18.00
Jeśli chodzi o udzielanie świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia na terenie powiatu pilskiego oraz świadczeń ogólnostomatologicznych udzielanych w gabinecie szkolnym na obszarze powiatów gnieźnieńskiego, grodzkiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego i Poznania, oczekiwana cena jednostki również wynosi 1,15 zł na punkt, a wielkość etatu przeliczeniowego – również 18 tys. punktów miesięcznie. Oczekiwana liczba godzin udzielania świadczeń tygodniowo to 30 godzin (5 dni w tygodniu).
Wartość zamówienia wynosi nie więcej niż 745 200 zł na okres rozliczeniowy od 1 kwietnia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. Maksymalna liczba umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, które zostaną zawarte po przeprowadzeniu postępowania to 8.
- Ja bym takiej umowy nie podpisał - takie stanowisko przedstawia Dariusz Paluszek, wiceprezes Warszawskiej Rady Lekarskiej, przewodniczący tamtejszej Komisji Stomatologicznej oraz członek Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej.
Źródło: http://nfz-poznan.pl/page.php/1/0/start/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze




