NFZ Lublin unieważnia konkurs na leczenie stomatologiczne
Lubliński oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia unieważnił konkurs dotyczący udzielania świadczeń ogólnostomatologicznych na obszarze gminy Spiczyn.

Konkurs ogłoszony w marcu przez NFZ w Lublinie dotyczył udzielania świadczeń ogólnostomatologicznych na obszarze gminy Spiczyn. Wartość zamówienia wynosiła nie więcej niż 93,972 tys. zł na okres rozliczeniowy od 20 czerwca do 31 grudnia 2022 r. Umowa miała obowiązywać od 20 czerwca 2022 r. do 30 czerwca 2023 r.
Jak poinformowano jednak na stronie NFZ-u w Lublinie, konkurs został unieważniony.
- Ja bym takiej umowy nie podpisał - takie stanowisko w sprawie szkolnych gabinetów stomatologicznych przedstawia Dariusz Paluszek, wiceprezes Warszawskiej Rady Lekarskiej, przewodniczący tamtejszej Komisji Stomatologicznej oraz członek Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej.
Źródło: https://www.nfz-lublin.pl
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze





