NFZ Kraków ogłosił konkursy na leczenie stomatologiczne
Małopolski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie ogłosił siedem konkursów dotyczących leczenia stomatologicznego. Oferty można składać do 25 stycznia.

Ogłoszone konkursy dotyczą:
- świadczeń ogólnostomatologicznych na terenie gmin: Pałecznica, Nowy Targ i Olkusz - z ceną oczekiwaną 1,43 zł za punkt,
- świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia na terenie gmin: Pałecznica i Nowy Targ - z ceną oczekiwaną 1,43 zł za punkt,
- świadczeń ogólnostomatologicznych w gabinecie szkolnym na terenie powiatu Kraków - z ceną oczekiwaną 1,43 zł za punkt,
- świadczeń ortodoncji dzieci i młodzieży na ternie powiatu nowosądeckiego i Nowego Sącza - z ceną oczekiwaną 1,65 zł za punkt.
Oferty należy składać bezpośrednio lub za pośrednictwem poczty w siedzibie krakowskiego NFZ-u przy ul. Józefa 21 do 25 stycznia 2023 r. do godziny 16:00.
Otwarcie ofert zaplanowano od 27 stycznia 2023 r. Planowany termin rozstrzygnięcia postępowań konkursowych to 21 lutego 2023 r.
- Chcemy zmienić czas leczenia refundowanego, bo dziś nie trafiamy z rozwojem. Chłopcy są pokrzywdzeni, bo ich skok wzrostowy następuje dwa lata po refundacji - mówi w rozmowie z Dentonetem krajowy konsultant ds. ortodoncji, prof. dr hab. n. med. Beata Kawala z Katedry i Zakładu Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Źródło: https://www.nfz-krakow.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze






