Lubelski NFZ ogłosił dwa konkursy stomatologiczne
Lubelski oddział wojewódzki NFZ-u ogłosił konkursy ofert dotyczące udzielania świadczeń ogólnostomatologicznych na terenie gmin Żółkiewka oraz Borzechów.

Jak czytamy w ogłoszeniach, wartość każdego zamówienia wynosi nie więcej niż 17 760 zł na okres rozliczeniowy od 1 do 31 grudnia 2022 r. Obie umowy miałyby obowiązywać od 1 grudnia 2022 r. do 30 czerwca 2023 r.
Oferty należy składać w siedzibie NFZ-u w Lublinie przy ul. Szkolnej 16 w terminie do 28 września 2022 r. Otwarcie ofert nastąpi 3 października 2022 r. o godz. 10:00. Termin ogłoszenia rozstrzygnięcia postępowań to 31 października 2022 r.
- Cała stomatologia w ramach programów dotowanych przez państwo jest dramatycznie niedoszacowana i wskazuje na absolutny brak kompetencji osób, które mają takie decyzje podejmować - mówi o sytuacji w publicznej opiece stomatologicznej w Polsce dr n. med. Marcin Aluchna, specjalista stomatologii ogólnej i stomatologii zachowawczej, współpracownik Działu Kształcenia Podyplomowego WUM.
Źródło: https://www.nfz-lublin.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze






