Konkurs nalewek
Podczas konkursu lekarzom wyzwanie, zrobienia najlepszej nalewki rzucili aptekarze. Do konkursu zgłoszonych zostało około 20 karafek opatrzonych tajnymi kryptonimami producentów z własnoręcznie przygotowanymi trunkami. Z wytrwałością degustatorzy próbowali każdej wykonanej nalewki. Degustowała i głosowała także publiczność.

W szranki stanęli aptekarze i lekarze oraz nalewki między innymi: cytrynówka, ratafia, porterówka, pigwówka oraz wiśniówka.
Faworytami konkursu byli aptekarze, dlatego dla wszystkich zaskoczeniem było zwycięstwo pani doktor stomatolog Anny Kot z Limanowej. Pani Anna wygrała aż w dwóch kategoriach, nagrodę otrzymała za wiśniówkę oraz za melanż miodowo – imbirowy.
red KL





