Kolejne Spotkanie Alignerowe już 13 maja we Wrocławiu
Po Bielsku-Białej czas na Wrocław! To właśnie w stolicy województwa dolnośląskiego już 13 maja odbędzie się drugie Spotkanie Alignerowe - bezpłatne, stacjonarne szkolenie dla lekarzy ortodontów, przygotowujące do pracy z nakładkami ortodontycznymi Invisalign. Szkolenie poprowadzi lek. stom. Aleksandra Duniewska-Olek.

Spotkania Alignerowe to organizowany przez firmę Align Technology cykl szkoleń dla lekarzy ortodontów, którzy do tej pory nie pracowali z systemem Invisalign, ale chcieliby rozwinąć w tym zakresie swoje kompetencje kliniczne. Szkolenia odbywają się regularnie w całej Polsce, w niewielkich grupach specjalistów ortodoncji. Dzięki temu można swobodnie wymieniać się doświadczeniami, uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania i samodzielnie przetestować możliwości systemu Invisalign.
Kolejne Spotkanie Alignerowe odbędzie się stacjonarnie już 13 maja we Wrocławiu. Szkolenie poprowadzi lek. stom. Aleksandra Duniewska-Olek - absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka oh!my smile i oh!my smile academy, posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w ortodoncji i status Invisalign Diamond Doktor.
Podczas Spotkania Alignerowego we Wrocławiu:
- zapoznasz się z oprogramowaniem ClinCheck,
- obejrzysz przypadki pacjentów wyleczonych nakładkami Invisalign,
- dowiesz się, jak zacząć pracę z systemem Invisalign,
- porównasz leczenie nakładkowe i leczenie tradycyjnymi aparatami.
Drugą część szkolenia poprowadzi specjalistka kliniczna Aleksandra Wąsiołek, która m.in. przedstawi rolę działu klinicznego we wsparciu lekarzy dentystów rozpoczynających pracę z systemem Invisalign, zaprezentuje sposoby monitorowania leczenia, proces produkcji i udoskonalania systemu Invisalign.
Program Spotkań Alignerowych, wszelkie szczegóły i formularz zapisów znaleźć można na stronie https://www.spotkaniaalignerowe.pl/. Warto się pospieszyć – liczba miejsc jest ograniczona!







