Nowy Dwór Mazowiecki: hurtowo kradł… pastę do zębów
Mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego został zatrzymany przez ochronę jednego z centrów handlowych, gdy próbował ukraść kilkadziesiąt tubek pasty do zębów o wartości 630 zł.

19 maja ochrona jednego z centrów handlowych zauważyła na monitoringu 68-letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego, który wyniósł ze sklepu kilkadziesiąt tubek pasty do zębów i próbował ukryć je w bagażniku samochodu. Mężczyznę zatrzymał wspólny patrol policji i straży miejskiej.
Okazało się, że skradzione pasty miały łączną wartość około 630 zł. 68-latek twierdził, że je zakupił, ale nie umiał powiedzieć gdzie. Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu, a mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej.
Źródło: https://warszawawpigulce.pl






