Higiena jamy ustnej kluczowa w profilaktyce próchnicy
W dniach 26-27 listopada w Łodzi odbył się jubileusz 70-lecia istnienia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jednym z wystawców podczas wydarzenia była firma Oral-B, która prezentowała swoje najnowsze rozwiązania z zakresu profilaktyki próchnicy i higieny jamy ustnej.

Profilaktyki próchnicy i postępowania odtwórczego u dzieci i młodzieży dotyczył również wykład prof. Svante Twetmana - emerytowanego profesora na Wydziale Zdrowia i Nauk Medycznych Uniwersytetu Kopenhaskiego w Danii, licencjonowanego specjalisty w zakresie stomatologii dziecięcej i kariologii. - Najważniejszą rzeczą w przypadku profilaktyki jest poprawa higieny jamy ustnej - powiedział. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze





