Dlaczego warto zostać certyfikowanym lekarzem Invisalign Go?
Zapytaliśmy lekarzy dentystów uczestniczących w kursie certyfikacyjnym Invisalign Go o powody ich zainteresowania leczeniem nakładkowym oraz korzyści, jakie widzą dla siebie i swojej pracy w związku z uczestnictwem w kursie.

– Brakowało nam opcji przygotowania pacjentów do leczenia protetycznego – powiedziała lek. dent. Natalia Lamperska z Łodzi.
– Współpracujemy z doskonałą ortodontką, która jednak zajmuje się głównie leczeniem bardzo skomplikowanych wad zgryzu, w związku z czym jej dostępność dla mniej skomplikowanych przypadków jest mniejsza. Postanowiłam więc wziąć sprawy w swoje ręce i odciążyć ją w drobniejszych pracach, z którymi poradzę sobie jako lekarz ogólnie praktykujący – dodała lek. dent. Natalia Stachera z Koszalina.
– W toku przygotowywania się do certyfikacji zorientowałam się, że jest to fajne narzędzie, którym można leczyć pacjentów z niewielkimi wadami ortodontycznymi, którzy na wizytę u ortodonty musieliby czekać dość długo, a my możemy pomóc im trochę szybciej – podkreśliła lek. dent. Sara Szlamberger z Warszawy.
Oddajmy głos uczestnikom kursu Invisalign Go!
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze






