Dla kogo statuetka św. Apolonii? Zgłoszenia do końca lipca
Okręgowa Rada Lekarska w Warszawie do końca lipca przyjmuje wnioski o przyznanie statuetki św. Apolonii. Otrzymują ją osoby, firmy i instytucje, które szczególne wspierają środowisko lekarzy dentystów skupionych wokół warszawskiej ORL.

Statuetka św. Apolonii to wyróżnienie warszawskiego samorządu lekarskiego, które otrzymują osoby i instytucje wspierające środowisko lekarzy dentystów ORL w Warszawie. W poprzednich latach otrzymały ją prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk, dziekan Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, konsultant krajowy ds. stomatologii dziecięcej, prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz prof. Agnieszka Mielczarek – specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją, kierownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej WUM.
Termin na złożenie wniosku o przyznanie statuetki św. Apolonii mija 31 lipca 2022 r. Wniosek powinien zostać złożony w zaklejonej kopercie w sekretariacie prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej, zaadresowanej bezpośrednio do kanclerza kapituły. Dopuszcza się również możliwość składania wniosków drogą mailową: biuro@oilwaw.org.pl.
Redakcja Dentonetu była obecna przy wręczaniu pierwszej, historycznej statuetki św. Apolonii prof. Dorocie Olczak-Kowalczyk. - Decyzja była jednogłośna - mówił dr n. med. Dariusz Paluszek, wiceprezes ORL w Warszawie.
Źródło: https://izba-lekarska.pl/
Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze




