Co słychać w PASE? „Myślimy nad konferencjami”
- Rzeczywiście pandemia spowolniła nasze prace, ale pracujemy. Myślimy nad konferencjami. Duży nacisk kładziemy obecnie na naszą konferencję letnią - mówi w rozmowie z Dentonetem dr n. med. Grzegorz Wasiluk, prezydent Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Przewiń, aby wideo odtworzyło się z dźwiękiem
Lazy loading aktywny – odtwarzanie rozpocznie się po pojawieniu się nagrania w kadrze







