3,5 tys. zł. za najlepszy wynik LEK i LDEK
Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, Maciej Hamankiewicz, wręczył młodym lekarzom nagrody za najlepiej zdany w 2013 roku Lekarski Egzamin Końcowy i Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy.

Nagrody pieniężne przyznawane są w równej wysokości 1 lekarzowi i 1 lekarzowi dentyście raz do roku po zakończeniu sesji jesiennej.
W 2013 r. nagroda pieniężna dla dwóch osób z najwyższym wynikiem na egzaminie wyniosła 3 500 zł, tyle samo co w ubiegłym roku.
Tegorocznymi lauretami zostali:
– za najwyższy wynik LEK (179 pkt) – lekarz Anna Pietrzak, członkini Wielkopolskiej Izby Lekarskiej;
– za najwyższy wynik LDEK (176 pkt) – lekarz dentysta Mariusz Antoni Cierech, członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.
Źródło: NIL




