Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Konkurs „Profesjonalna higiena jamy ustnej – to nie jest trudne!”

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Konkurs „Profesjonalna higiena jamy ustnej – to nie jest trudne!”

Konkurs „Profesjonalna higiena jamy ustnej – to nie jest trudne!”

Jakie związki chemiczne działają bakteriobójczo? W jaki sposób prawidłowo czyścić zęby szczoteczką elektryczną? Czy irygator może zastąpić szczoteczkę do zębów?
Myślisz, że znasz odpowiedź na te pytania? Sprawdź swoją wiedzę w naszym konkursie i wygraj fantastyczne nagrody ufundowane przez firmę Oral-B!

Zadanie konkursowe
Twoim zadaniem będzie odpowiedź na 13 pytań konkursowych z zakresu specjalistycznej wiedzy na temat higieny jamy ustnej. 12 z nich to pytania jednokrotnego wyboru, a 1 – pytanie opisowe. Aby wygrać – musisz podać prawidłowe odpowiedzi.

ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ KONKURSU KLIKNIJ TUTAJ

Nagrody
Nagrody ufundowała firma Oral-B – producent wysokiej jakości produktów oraz akcesoriów do higieny jamy ustnej oraz jeden ze sponsorów II Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych AsysDent 2015, która odbyła się w dniach 18-19 kwietnia.

A oto co można wygrać:
I nagroda – irygator wodny Oral-B Braun Oxy Jet
II nagroda – szczotka elektryczna Professional Care 500
Ponadto mamy do rozdania 10 nagród pocieszenia, a każda z nich to zestaw: pasta do zębów + szczoteczka manualna.

ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ KONKURSU KLIKNIJ TUTAJ

Zasady udziału w Konkursie:

1. Może wziąć w nim udział każda asystentka lub higienistka stomatologiczna, który posiada konto w portalu Dentonet.pl oraz w dniach trwania Konkursu wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy i zaakceptuje niniejszy Regulamin konkursu, odpowie prawidłowo na serię pytań testowych i uzupełni treść zdania konkursowego.

2. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych, zwanych dalej Uczestnikami, które mogą wziąć w nim udział  (w myśl ak.III pkt.1) oraz spełniają łącznie następujące warunki:

a. posiadają konto w portalu Dentonet.pl (jako asystentka stomatologiczna – jako asystentkę stomatologiczną rozumie się także higienistkę, która przy rejestracji na portalu Dentonet.pl wybrała opcję "asystentka stomatologiczna"),

b. odpowiedzą prawidłowo na pytania konkursowe oraz uzupełnią treść zdania konkursowego,

c. przekażą na prośbę Bestom swoje dane osobowe i teleadresowe niezbędne do dostarczenia nagrody,

d. wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bestom w celach promocji i marketingu, działalności prowadzonej przez Bestom, w tym oferowanych produktów. (dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim).

3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby prawne. Nie mogą brać w nim udziału pracownicy organizatora, pracownicy innych podmiotów współpracujących przy organizacji i przeprowadzeniu konkursu ani członkowie rodzin pracowników organizatora oraz tych podmiotów.

 

Czas trwania konkursu:

Konkurs trwa od 4 maja do 18 maja 2015 r. Zamknięcie nastąpi w dniu 18 maja 2015 roku o godzinie 23:59. Ogłoszenie wyników i nazwisk zwycięzców nastąpi nie wcześniej niż 19 maja 2015 oraz nie później niż do dnia 21 maja 2015 r. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie internetowej www.asysta.dentonet.pl w zakładce poświęconej niniejszemu konkursowi.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

płyn przeciw grzybicy - Dentonet.pl
Jak płyny do płukania jamy ustnej zwalczają koronawirusa Asysta

Naukowcy z Uniwersytetu w Cardiff przechodzą do kolejnego etapu badań nad skutecznością płynów do płukania jamy ustnej w walce z koronawirusem. Na początku 2021 r. ruszą badania kliniczne. Przypomnijmy – już w maju br. multidyscyplinarny zespół nauk...

objawy raka jamy ustnej - Dentonet.pl
Rak jamy ustnej? 65% mniej skierowań na badania Lekarz

W Zjednoczonym Królestwie za sprawą wspólnych działań Fundacji Raka Jamy Ustnej (MCF) oraz Brytyjskiej Fundacji Zdrowia Stomatologicznego (BDHF) w listopadzie obchodzony jest już od lat Miesiąc Świadomości Raka Jamy Ustnej. W tym roku działania te wy...

higiena jamy ustnej w ciąży - Dentonet.pl
Higiena jamy ustnej u kobiet w ciąży i u noworodka Asysta

3 października w Łodzi odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020. Przypominamy więc najważniejsze wiadomości dotyczące roli higieny jamy ustnej w ciąży i u noworodka, o czym w krótkim wywiadzie o...

ROZWIŃ WIĘCEJ
rak szyi i głowy - Dentonet.pl
Nowotwory nie tylko w jamie ustnej - jaka jest rola dentysty? Lekarz

Lekarz dentysta ma doskonałe warunki do dokładnego obejrzenia pacjenta pod kątem zmian nowotworowych. Przy czym nie należy ograniczać się jedynie do kontroli jamy ustnej pacjenta, o czym w kontekście lekarzy dentystów mówi się najczęściej. - Większo...

dziąsła - Dentonet.pl
Jak zdrowie jamy ustnej wpływa na układ krążenia Lekarz

Z badania wykonanego w 2018 r. podczas akcji „Po Pierwsze Zdrowie” przez prof. dr hab. Renatę Górską wynika, że 5% ankietowanych nie myje zębów w ogóle, a 15% robi to raz w tygodniu. Przekłada się to na konkretne dolegliwości: 8 na 10 osób w wieku 35...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres