Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca
Materiały i technologie
Lifestyle
Aktualności
Finanse i podatki
Edukacja

Konkurs dla uczestniczek konferencji AsysDent2015

Brak komentarzy | Publikacja:
Konkurs dla uczestniczek konferencji AsysDent2015

Konkurs dla uczestniczek konferencji AsysDent2015

Do wygrania 5 voucherów o wartości 100 zł na darmowe zakupy w sklepie internetowym Stelo (www.stelo.pl).

Konkurs zaczyna się 21 kwietnia 2015 roku o godzinie 18:00. Polega na rozwiązaniu zadania. Rozwiązanie prześlij prywatną wiadomością na nasz profil na Facebooku (facebook.com/asystadentonet).

Wygrywa 5 pierwszych osób, które najszybciej prześlą prawidłową odpowiedź. Odpowiedzi w komentarzach nie będą liczone.

A oto zadanie:

Poniżej znajdują się trzy cytaty z wykładów z konferencji. Każde zdanie wypowiedział inny wykładowca. Twoim zadaniem jest dopasować poprawnie cytat do autora. Pamiętaj: masz niewiele czasu (konkurs trwa tylko przez godzinę).

Cytaty:

1) „Do piaskowania posługujemy się albo glicyną o zmniejszonej ziarnistości, albo tym samym retrytolem”

2) „Wojna się toczy we wszystkich tkankach aparatu zawieszeniowego zęba”

3) „Jeżeli ktoś ma piękny język, to na miły Bóg, niech nie oczyszcza tej powierzchni i nie usuwa brodawek i nie powoduje, że ten język jest błyszczący i malinowy jak w innych zaburzeniach ogólnoustrojowych”

Wykładowcy:

a) prof. dr hab. n. med. Tomasz Konopka

b) dr n. med. Natalia Lewkowicz

c) dr n. med. Wojciech Bednarz

Prawidłowe rozwiązanie podamy 22 kwietnia 2015 roku.

Nagrody ufundowała firma Stelo, która jest wyłącznym importerem odzieży marki Cheerokee. Odzież charakteryzuje się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań i wysoką jakością materiałów, m.in. czesana bawełna, „oddychający” spandex oraz elastyczny stretch. Firma Stelo od 2009 roku dostarcza odzież z wysokiej jakości materiałów, charakteryzującą się bogactwem krojów, wzorów i kolorów, a także profesjonalne obuwie medyczne.

Regulamin konkursu:

I. Organizator konkursu
1. Konkurs dla Uczestniczek II Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych AsysDent 2015 organizowany jest przez Bestom DENTOnet.pl sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wigury 15a; wpisany do KRS pod numerem 0000274754, zwany dalej „Bestomem”.
2. Wszystkie dane osobowe Uczestników Konkursu będą przechowywane i przetwarzane w siedzibie Bestomu w Łodzi.
3. Bestom jest administratorem danych osobowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.
4. Uczestnikowi, którego dane osobowe zostaną zamieszczone w zbiorze danych osobowych, przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia swych danych osobowych ze zbioru.

II. Czas trwania konkursu
1. Konkurs odbywa się w dniu 21 kwietnia 2015 roku między godziną 18:00 a 19:00. Jest publikowany na stronie internetowej asysta.DENTOnet.pl oraz na stronie facebook.com/asystadentonet, w formie konkursu na podanie 3 prawidłowych odpowiedzi.
2. Zgłoszenia przyjmowane są zgodnie z pkt. III niniejszego regulaminu.
3. Ogłoszenie wyników Konkursu i nazwisk Laureatów nastąpi 22 kwietnia 2015 roku na stronie internetowej facebook.com/asystadentonet.

III. Zasady udziału w Konkursie
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w czasie trwania Konkursu prześle odpowiedź na 3 pytania konkursowe.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych, zwanych dalej Uczestnikami, które spełniają łącznie następujące warunki:
a. prześlą w prywatnej wiadomości na stronie facebook.com/asysta.dentonet odpowiedź na pytanie konkursowe,
b. przekażą na prośbę Bestomu dane osobowe i teleadresowe niezbędne do dostarczenia nagrody,
c. wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bestom w celach promocji i marketingu, działalności prowadzonej przez Bestom, w tym oferowanych produktów.
Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim.
3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby prawne.

IV. Wyłonienie Laureata
Laureatami Konkursu w liczbie 5 zostaną osoby, które jako pierwsze podadzą prawidłową odpowiedź na 3 pytania konkursowe.
V. Odbiór nagród
1. Nagrodami w konkursie jest 5 voucherów na darmowe zakupy w sklepie internetowym stelo.pl.
2. Przyznane w Konkursie nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną, jak i przekazaniu osobom trzecim.
3. Nagroda zostanie przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail podany przez Laureata.
4. Bestom nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez Uczestnika związane z podaniem przez niego nieprawidłowych lub niepełnych danych teleadresowych.

VI. Reklamacje
1. Składanie reklamacji możliwe jest jedynie na piśmie, w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia Laureatów Konkursu, na adres: Bestom DENTOnet.pl sp. z o.o., ul. Wigury 15a, 90-302 Łódź, z dopiskiem „konkurs – reklamacja”.
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres do korespondencji Uczestnika Konkursu, jak również opis podstaw reklamacji.
3. Reklamacja będzie rozpatrywana przez Komisję Konkursową portalu Dentonet. pl w terminie 7 dni od momentu jej otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego Uczestnik zostanie powiadomiony listownie.
4. Roszczenia z tytułu udziału w Konkursie przedawniają się z upływem 30 dni od dnia ogłoszenia Laureatów Konkursu.

VII Postanowienia końcowe
1. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 kwietnia 2015 roku.
5. Wszystkie uwagi i pytania dotyczące Konkursu należy zgłaszać drogą mailową na adres: klewandowska@dentonet.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

warsztaty praktyczne Asysdent
Rekordy V Ogólnopolskiej Konferencji Asysdent [VIDEO] Asysta

To była piąta edycja największego i najważniejszego wydarzenia w polskiej stomatologii dedykowanego do higienistek i asystentek stomatologicznych. Jubileuszowa edycja Asysdentu spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem - w kwietniowej konferencji w Ł...

wykładowcy
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online (cz. II) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferen...

ROZWIŃ WIĘCEJ
wykładowcy
Poznaj wykładowców I Konferencji Dentonet Online! (cz. I) Lekarz

W dniach 25-28 czerwca zapraszamy na I Konferencję Dentonet Online – w ciągu czterech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie aż 20 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Format udziału w Konf...

porady online - Dentonet.pl
Ponad 750 osób na naszej "Konferencji Alignerowej" Lekarz

Ogromnym zainteresowaniem lekarzy dentystów cieszy się zorganizowana przez Dentonet "Konferencja Alignerowa". Jak sama nazwa wskazuje, tematem spotkania jest leczenie ortodontyczne z zastosowaniem nakładek. Konferencja, która zgromadziła ponad 750 uc...

SF9A1202
Co powiedziały uczestniczki o konferencji Asysdent 2019? Asysta

W tegorocznej Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019 wzięło udział 1040 osób! Uczestniczki mogły wysłuchać wielu ciekawych wykładów, wziąć udział w warsztatach praktycznych, a także zapoznać się z nowościa...

Konferencja wykładowcy
Wykładowcy o I Konferencji Mistrzów Stomatologii (video) Lekarz

I Konferencja Mistrzów Stomatologii (12-14 października) przyciągnęła do Łodzi blisko 200 uczestników, którzy mieli możliwość uzyskania mnóstwa inspirującej wiedzy od wykładowców – mistrzów stomatologii czasopisma „e-Dentico”. Jak wydarzenie ocenili ...

WOŚP1
Weź udział w konferencji ASYSDENT i wesprzyj WOŚP! Asysta

Już w najbliższą niedzielę (12 stycznia) w całej Polsce po raz 28. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziec...

2KDO wykladowcy
Poznaj wykładowców 2 konferencji Dentonet Online Lekarz

W dniach 24-26 kwietnia zapraszamy na II Konferencję Dentonet Online – w ciągu trzech dni dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie 17 wykładów przygotowanych przez największe autorytety polskiej stomatologii! Do udziału w Konferencji...

Konferencja Mistrzów 9
Uczestnicy o I Konferencji Mistrzów Stomatologii [video] Lekarz

Doskonała organizacja, niezwykle wysoki poziom merytoryczny wykładów, miła atmosfera – opinie uczestników I Konferencji Mistrzów Stomatologii nie pozostawiają wątpliwości: na tym wydarzeniu po prostu trzeba być! Wszystkich zainteresowanych udziałem w...

Tomasz Dzieciątkowski - Dentonet.pl
Dr Tomasz Dzieciątkowski na konferencji ASYSDENT Asysta

Do grona wykładowców konferencji ASYSDENT 2020 dołączył dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski – mikrobiolog, wirusolog, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tematem jego wykładu będą zakażenia...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji