Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Chirurgia
Choroby jamy ustnej
Estetyka
Pacjent w gabinecie
Poradnia
Profilaktyka

Konkurs „Czas na wiosenne porządki”!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Konkurs „Czas na wiosenne porządki”!

Konkurs „Czas na wiosenne porządki”!

Mamy wreszcie wiosnę, więc najwyższy czas, aby schować na dnie szafy ciepłe buty i kurtki, odwiedzić fryzjera, a przede wszystkim zadbać o piękny, zdrowy i promienny uśmiech!
Wykorzystaj swój wiosenny nastrój i weź udział w nowym konkursie portalu Dentonet. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody, tym razem ufundowane przez markę ELGYDIUM (więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziesz TUTAJ).

Zasady konkursu
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wgrać do aplikacji konkursowej zdjęcie, na którym Ty lub bliska Ci osoba szoruje, płucze lub nitkuje zęby. Do zdjęcia należy dodać krótki, zabawny komentarz, nawiązujący do tematyki konkursu.


Głosuj i zachęcaj innych do głosowania!
Zachęć swoich przyjaciół do wzięcia udziału w konkursie oraz głosowania na Twoją propozycję. W ten sposób zyskasz dodatkowe punkty, które pozwolą Ci szybko przegonić rywali (1 głos pozwala zdobyć 10 punktów, 1 link polecający – aż 25 punktów).


Nagrody:
W wiosennym konkursie portalu Dentonet możesz wygrać 1 z 6 zestawów, zawierających najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej marki ELGYDIUM. Produkty te są dostępne jedynie w aptekach, więc naprawdę warto o nie powalczyć!

W skład zestawu „Profesjonalne produkty do higieny jamy ustnej dla całej rodziny” wchodzą:
– Elgydium Anti-plaque – antybakteryjna pasta do zębów
– Elgydium – pasta wybielająca
– Elgydium Junior Bubble – przeciwpróchnicowa pasta do zębów 7-12 lat
– Elgydium płyn do płukania jamy ustnej z fluorem – ochrona szkliwa
– 2 x szczotka Elgydium Diffusion dla dorosłych
– 1 x szczotka Elgydium Junior 7-12 lat
– 1 x woskowana nić dentystyczna Elgydium z chlorheksydyną


Szczegóły konkursu
1. W Konkursie może wziąć udział każda osoba, która w dniach trwania Konkursu doda zdjęcie konkursowe, wypełni prawidłowo formularz zgłoszeniowy do Konkursu oraz zaakceptuje Regulamin Konkursu. Zdjęcia dodawane przez Uczestników Konkursu zostają automatyczne dodane do Galerii Konkursowej.
2. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 zdjęcie. Dodanie zdjęcia przez Uczestnika Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, że jest właścielem zdjęcia i posiada do niego prawa autorskie.
3. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do podpisania zdjęć imieniem i nazwiskiem autora, wskazanym przez niego pseudonimem lub – w przypadku gdy Uczestnik Konkursu woli pozostać anonimowy – opatrzenia zdjęcia podpisem „zdjęcie DENTOnauty”.
4. Konkurs „Czas na wiosenne porządki” trwa od 28 marca 2013 do 19 kwietnia 2014. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 25 kwietnia 2014 roku.
5. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony na drodze głosowania wśród internautów, którzy dokonają rejestracji na portalu i klikną przycisk "Głosuj" przy wybranym zdjęciu. O wygranej zdecyduje liczba głosów przeliczonych na punkty. W przypadku, gdy kilku Uczestników Konkursu otrzyma identyczną liczbę punktów, Laureata Konkursu wskaże Komisja Konkursowa.

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady dotyczące głosowania poznasz klikając zakładkę „Regulamin”.


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Meditrans - Dentonet.pl
Sprzęt i serwis, które szanują Twój czas Lekarz

Nikogo już nie dziwi fakt, że obecnie najważniejszą walutą na świecie wcale nie są pieniądze, ale czas, którego nie da się cofnąć, dostać w prezencie czy kupić. Dla każdego z nas doba ma 24 h, a czas lekarza dentysty poświęcony pracy z pacjentem najc...

ekstrakcja ósemki - Dentonet.pl
Wielka Brytania: czas na ekstrakcje z użyciem kombinerek? Lekarz

Brytyjskie Stowarzyszenie Stomatologiczne (BDA) ostrzega, że jeśli dostęp do obiecywanych przez rząd centrów doraźnej opieki dentystycznej (UDC) nie będzie odpowiednio szeroki, przybywać będzie desperatów uprawiających (na sobie czy swoich bliskich) ...

zasady leczenia stomatologicznego - Dentonet.pl
Stomatologia: "Potrzebne regulacje nie tylko na czas epidemii" Lekarz

Prezydium NRL opublikowało stanowisko w sprawie projektu zarządzenia prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia, w którym podwyższono współczynniki punktowe świadczeń stomatologicznych udzielanych w czasie epidemii koronawirusa. Zdaniem samorządu lekarskieg...

ROZWIŃ WIĘCEJ
e-recepta - Dentonet.pl
106 mln e-recept od maja 2018 roku, czas na e-skierowanie Lekarz

8 stycznia br. e-recepta zastąpiła tradycyjną papierową receptę. Od maja 2018 r. (od początku pilotażu) wystawiono już ponad 106 mln elektronicznych recept, z tego ponad 40 mln tylko w ciągu pierwszego miesiąca jej obowiązywania. W tym czasie najwięc...

Wakacyjny konkurs fotograficzny: oto zwycięskie zdjęcie! Lekarz

To już koniec tegorocznej edycji naszego konkursu fotograficznego. Nagrodę główną – piaskarkę Lunos ufundowaną przez firmę Durr Dental - otrzymuje pani Natalia, za zaprezentowane na zdjęciu "leczenie kanałowe w każdych warunkach". Zdjęcie to otrzymał...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres