Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Kalendarz Bestom DENTOnet.pl… nie do podrobienia!

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Kalendarz Bestom DENTOnet.pl… nie do podrobienia!

Kalendarz Bestom DENTOnet.pl… nie do podrobienia!

Niemal od początku istnienia, bo od roku 1991, właściciel naszego portalu – firma Bestom DENTOnet.pl wydaje Kalendarz Lekarza Stomatologa Praktyka w formie książkowej. Publikacja ta zaistniała mocno w świadomości naszego środowiska i od wielu lat towarzyszy tysiącom polskich dentystów w ich codziennej pracy.

Kalendarz zwykle miał swoją premierę w wrześniu, w trakcie wystawy CEDE. Tym razem jednak jego publikacja została nieco opóźniona, za co wszystkich zawiedzionych przepraszamy…

Jednak, jak dowiadujemy się z różnych źródeł, tę okoliczność próbują wykorzystać pewne osoby lub firmy, rzekomo oferujące nasz kalendarz w cenie …99 złotych.

Nas może – choć tylko do pewnego stopnia – cieszyć, że uchodzimy za markę godną podrabiania i są Klienci gotowi zapłacić za naszą publikację tak wysoką kwotę. Niemniej osoby, które zostały poszkodowane przez oszustów oferujących „nasz” kalendarz, prosimy o kontakt z działem handlowym firmy – tel.: (42) 676 28 25, bestom@bestom.pl.

W zamian ofiarujemy Państwu nieodpłatnie oryginalny Kalendarz Lekarza Stomatologa Praktyka 2014.

Kalendarz ten otrzymają gratis również wszystkie osoby będące aktualnie prenumeratorami dwumiesięcznika „e-Dentico” (wysyłka wraz z wydaniem 6(46)/2013).

Każdy dotychczasowy kalendarz firmy Bestom DENTOnet.pl miał swoją wiodącą tematykę, przejawiającą się w warstwie graficznej i doborze cytatów (dotychczas były to m.in. dzieci, kwiaty, zwierzęta). W Kalendarzu na rok 2014 zabieramy Państwa w podróż w czasie – do historii stomatologii, którą doskonale obrazują zdjęcia eksponatów ze zbiorów Pana Doktora Piotra Kuźnika (Muzeum Stomatologii) oraz ciekawostki z dziejów naszej profesji.

 

inf wł.

 

 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ
20 wykładów na 20-lecie! Konferencja Dentonet Online zainaugurowana! Lekarz

W czwartek (25 czerwca) zainaugurowana została I Konferencja Dentonet Online – zorganizowane z okazji 20-lecia portalu Dentonet.pl wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, w ramach którego dla zarejestrowanych uczestników udostępnionych zostanie łącznie 20 w...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres