Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Już w czwartek początek CEDE 2012

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Już w czwartek początek CEDE 2012

Już w czwartek początek CEDE 2012

Nie ma cię na CEDE, nie ma cię w ogóle – mawiają fachowcy z branży stomatologicznej.

I choćby dlatego warto udać się na największą polską imprezę stomatologiczna do Poznania. A to już (jak ten czas leci!) 22. edycja tej imprezy.

O CEDE pisaliśmy w Dentonecie wielokrotnie – teraz tylko garść podstawowych informacji.

 

Godziny otwarcia wystawy:
20, 21 września – 10,00 – 17,00
22 września – 10,00 16,00

Wejścia na teren MTP:
Wejście Zachodnie od ul. Śniadeckich
Wejście Wschodnie od ul. Roosevelta ( naprzeciw Dworca PKP)
Wejście Północne od ul. Bukowskiej
Kasy zlokalizowane są w holach wejściowych. Tańsze bilety wstępu – po wypełnieniu ankiety rejestracyjnej i oddaniu jej w kasie. Ankiety są dostępne na www.cede.pl , będą też w holach kasowych. W cenie biletu katalog CEDE 2012. Dzieci do lat 14 – wstęp wolny.

Wjazd na teren MTP
Od ul. Śniadeckich (na bramce można kupić karnet parkingowy oraz bilet)
Wyjazd – bramą na ul. Śniadeckich lub bramą na ul. Bukowską.
300 m od terenów targowych, na ul. Matejki, znajduje się kolejny parking MTP – karnety można kupić na bramie wjazdowej.

UWAGA – uczestnicy Zjazdu Zespołów Stomatologicznych oraz wystawcy CEDE 2012 mogą korzystać bezpłatnie ze środków transportu miejskiego w dniach trwania wystawy na podstawie identyfikatorów z logotypem ZTM.

 

 

Wystawie towarzyszy bardzo duża ilość wykładów, warsztatów, konferencji tak dla lekarzy jak i dla techników dentystycznych oraz asystentek. Na większość nie ma już wolnych miejsc ale warto to sprawdzić w biurze organizatora f-my Exactus tel. 42 632 28 66.

Ekspozycja w poszczególnych pawilonach wystawienniczych została podzielona tematycznie, jednak warto przed wyjazdem na CEDE sprawdzić mapkę (powyżej), tudzież obejrzeć plan wystawy, katalog wystawców jak również Nowości CEDE 2012 na stronie cede.pl.

ARENA CEDE 2012 – pokazy zabiegów w Arenie cieszyły się w ubiegłym roku wielkim powodzeniem, stąd projekt ARENA zostanie powtórzony również w tym roku i codziennie od godz. 11,00 w pawilonie 6A będzie można oglądać pokazy procedur stomatologicznych na pacjentach i modelach. Wstęp wolny, choć ilość miejsc ograniczona.

Również w pawilonie 6A – w DT Study Club Speakers’ Corner – ciekawe wykłady dla lekarzy i techników dentystycznych, wstęp wolny.

Program ARENY – KLIKNIJ
Program Speakers’ Corner – KLIKNIJ

 

Nie będzie problemu z posiłkami na terenie wystawowym. MTP Cafe tak w pawilonach wystawowych jak i w pasażu oferują lekkie sałatki, kanapki, pyszne ciasteczka, napoje, natomiast na placu pomiędzy pawilonami 6A i 8 – dania z grilla, sałatki, sushi, świeżo wyciskane soki , napoje, lody. Również w restauracjach w pawilonach 7, 8 oraz 6A będziemy można zjeść obiad, napić się herbaty, kawy.

Pisaliśmy też o licznych imprezach wieczornych, w tym Gala CEDE w Teatrze Wielkim z symfonicznym wykonaniem najpiękniejszych utworów QUEEN, wieczór z Tomaszem Jachimkiem i Arturem Andrusem – tutaj niestety zostało już tylko parę zaproszeń, Będzie też impreza integracyjna organizowana przez Izbę Gospodarczą Techników Dentystycznych, koncert jazzowy i inne.

Tym wszystkim, którzy szukają jeszcze miejsc hotelowych w rozsądnych cenach polecamy kontakt z WTC Poznań ( World Trade Center):
Pani Agnieszka Kearney tel. 61 865 38 69  e-mail: hotele@wtc-poznan.com.pl

Jutro napiszemy więcej o obecności naszego wydawnictwa Bestom – DENTOnet.pl na CEDE.

 

inf.wł.

 

Więcej o CEDE na: www.cede.pl lub tel. 42 632 28 66


POWIĄZANE ARTYKUŁY

CEDE 2018-1 - Dentonet.pl
Wystawa stomatologiczna CEDE 2020 oficjalnie odwołana Lekarz

Organizatorzy poinformowali, że zaplanowana na 3-5 grudnia wystawa stomatologiczna CEDE została odwołana ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. W 2020 r. wystawa stomatologiczna CEDE miała wrócić do Łodzi. Ze względu na sytuację epidemiologiczną...

Dentonet - protest rezydentów
"To będzie początek nowego rozdania". Protest w Warszawie Lekarz

- Ten dzień będzie początkiem nowego rozdania. Wiemy, że naszą siłą jest wspólny front. Jest jeszcze wiele do zrobienia, wiele ran do zaleczenia, ale jesteśmy dobrej myśli. Udało się to, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się abstrakcją - mówią ...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Gerhard Seeberger - Dentonet.pl
Dr Gerhard Seeberger - prezydent FDI - gościem CEDE 2019 Lekarz

Od 5 września prezydentem Światowej Federacji Dentystycznej FDI jest dr Gerhard Seeberger. W piątek pojawił się w Poznaniu na 3. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej, odbywającym się w ramach wystawy CEDE 2019.Dr Gerhard Seeberger oficjalnie objął st...

Dentoexpress2 - Dentonet.pl
Gra terenowa Dentoexpress na wystawie CEDE 2019 [video] Lekarz

Dwa poznańskie koziołki bawiły się tak energicznie, że podczas swoich harców potraciły wszystkie ząbki. A teraz, gdy naszła je ochota na pyszne rogale świętomarcińskie, szukają pomocy, by mogły pogryźć smakołyki… Każdy uczestnik wystawy stomatologicz...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres