Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

To już czas! Ruszają zapisy na konferencję Asysdent 2019

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
To już czas! Ruszają zapisy na konferencję Asysdent 2019

To już czas! Ruszają zapisy na konferencję Asysdent 2019

Już dziś rozpoczynają się zapisy na VI Ogólnopolską Konferencję Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019. Tegoroczna edycja tej największej w Polsce imprezy dla asystentek i higienistek odbędzie się oczywiście w Łodzi w dniach 26-28 kwietnia. Jej tematem przewodnim będzie „Team Work”. Zapraszamy na http://asysdent.pl/.

Ubiegłoroczna, piąta edycja największego i najważniejszego wydarzenia w polskiej stomatologii dedykowanego asystentkom oraz higienistkom stomatologicznym spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 1000 osób!

Jeszcze lepszej frekwencji spodziewamy się w tym roku. VI Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia, tradycyjnie już w nowoczesnych i komfortowych przestrzeniach Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pomorskiej w Łodzi.

Asydent 2018 (1)Hasłem przewodnim tegorocznego konferencji jest „Team Work”, a wśród wykładowców znajdą się zarówno osoby dobrze znane uczestnikom poprzednich edycji Asysdentu, jak i zupełnie nowe. Wykład „Team Work pod szczególnym nadzorem” wygłosi fizjoterapeuta i osteopata Radosław Janczyk, wybrany najlepszym wykładowcą Asysdentu 2018. Po raz kolejny swoją olbrzymią wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami konferencji podzieli się dr n. med. Tomasz Dzieniakowski. Lek. dent. Damian Nasulicz zastanowi się, dlaczego jego asystentka nie chce z nim poprowadzić wykładu i jakie to ma konsekwencje. Z kolei lek. dent. Michał Kaczmarek, znany jako bloger Tata-stomatolog, opowie, jak powinna wyglądać idealna współpraca wielu osób, by wprowadzić dziecko w świat stomatologii.

Oczywiście podczas Asysdentu nie zabraknie także licznych warsztatów praktycznych (o ich dokładnym programie będziemy informować już niebawem). Uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo atrakcji dodatkowych, atrakcyjny pakiet powitalny, a także niezapomniane after party!

Rejestracja na Asysdent 2019 rozpoczyna się dzisiaj (we wtorek 5 lutego) i potrwa do wyczerpania puli biletów. Warto się spieszyć – liczba miejsc na konferencję jest ograniczona! Bilety można kupować na stronie http://asysdent.pl/, gdzie znajdują się również informacje dotyczące rezerwacji hotelowych, programu oraz wykładowców. Serdecznie zapraszamy!


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Konferencja ASYSDENT 2020 przeniesiona na 3 października 2020 r. Asysta

Ze względu na rosnące zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zaplanowana pierwotnie na 25 kwietnia 2020 r. VII Ogólnopolska Konferencja Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020 zostaje przeniesiona...

Ogólnopolska konferencja ASYSDENT już po raz siódmy! Asysta

W poniedziałek (10 lutego) rusza sprzedaż biletów na VII Ogólnopolską Konferencję Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2020 – największe w Polsce wydarzenie edukacyjne dla asystentek i higienistek stomatologicznych. Zapraszamy na stron...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Próba ustanowienia rekordu Guinnessa podczas konferencji Asysdent 2019 Asysta

Podczas VI Ogólnopolskiej Konferencji Asystentek i Higienistek Stomatologicznych Asysdent 2019 podjęto oficjalną próbę ustanowienia rekordu Guinnessa w największej lekcji stomatologicznej na świecie. Wzięło w niej udział 480 asystentek i higienistek ...

Ogólnopolska konferencja Asysdent: zapisz się na warsztaty! Asysta

"Social media dla higienistek i asystentek stomatologicznych", "Wybielanie zębów - najnowsze metody i przepisy w praktyce", "Jak postępować z pacjentem, który cierpi na nadwrażliwość zębiny" – to tylko kilka przykładów z bogatej oferty warsztatów pra...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Musisz być zalogowany aby komentować | Zaloguj się lub zarejestruj. | Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres