Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie

II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie

 

 

 

W dniach 22–23 czerwca 2013 r. na poznańskim Kortowie odbędą się II Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie oraz Akademia Tenisa.

Stomatolodzy będą rywalizować na doskonale przygotowanym, zamkniętym obiekcie w kategoriach: mężczyźni open, mężczyźni 40+, mężczyźni 55+ oraz kobiety open.

W tym roku odbędzie się dwudniowa Akademia Tenisa dla początkujących lekarzy-tenisistów, którzy pod okiem doświadczonych trenerów, będą stawiać pierwsze kroki na korcie. Wydarzenie uzupełnia bogaty program towarzyszący, włącznie z rozbudowanymi treningami, kliniką uderzeń, prezentacjami branżowymi oraz oficjalnym bankietem zawodów.

Sobota upłynie pod znakiem tenisowej precyzji i sportowego szaleństwa – poranek zdominują treningi rozgrzewkowe, po których rozpoczną się pierwsze gry turniejowe.

W międzyczasie początkujący adepci tenisa rozpoczną swoje pierwsze lekcje prowadzone przez doświadczonych trenerów.

W trakcie trwania zawodów będzie można sprawdzić swoje umiejętności w licznych konkursach tenisowych. Uzupełnieniem sportowej rywalizacji będą prezentacje o tematyce branżowej.

Doskonałą okazją do relaksu i zabawy będzie sobotni bankiet. W duchu sportowej rywalizacji rozpocznie się niedziela, która przyjemnie upłynie pod znakiem kolejnej sesji treningowej, lekcji w ramach Akademii Tenisa i finałów gier turniejowych, aby zakończyć ten wyjątkowy weekend ceremonią wręczenia nagród, trofeów i dyplomów.

Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów w Tenisie to przede wszystkim sportowe święto, ale również i doskonała okazja do spotkania z koleżankami i kolegami z branży z całej Polski, chwile relaksu i zabawy.

Do udziału w zawodach zapraszamy lekarzy stomatologów z całej Polski – rejestracja poprzez formularz na stronie www.sportdental.pl.

 

tch


POWIĄZANE ARTYKUŁY

testy na koronawirusa - Dentonet.pl
Polski test genetyczny na SARS-CoV-2 już dostępny Lekarz

Finalna wersja pierwszego polskiego testu genetycznego na SARS-CoV-2, opracowanego przez naukowców z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu, jest już dostępna na rynku. Czułość reakcji wykrywających wirusa sięga w nim ponad 99%. Test genetyc...

Pół Polski na czerwono - wprowadzono nowe obostrzenia Lekarz

Od najbliższej soboty (17 października) w strefie czerwonej znajdą się 152 powiaty, w tym 11 miast wojewódzkich. Jest to efekt dynamicznie rosnącej liczby przypadków koronawirusa w naszym kraju. Nowe zasady walki z pandemią ogłosili w czwartek premie...

lek na COVID - Dentonet.pl
Jest polski lek na COVID-19 Lekarz

Zawierający przeciwciała ozdrowieńców polski lek na COVID-19 jest bardzo obiecujący, ale trzeba jeszcze potwierdzić jego skuteczność w badaniach klinicznych – powiedział PAP wirusolog prof. Krzysztof Pyrć z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lubelska spó...

ROZWIŃ WIĘCEJ
maseczki - Dentonet.pl
Ważny apel lekarzy i lekarzy dentystów do obywateli Polski Lekarz

Naczelna Izba Lekarska regularnie publikuje apele - do premiera, ministrów czy osób zarządzających wszelkimi instytucjami publicznymi. Jeden z ostatnich apeli wystosowanych przez Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej skierowany jest jednak do... obywat...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres