Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

PUM w Szczecinie: Grzegorz Trybek z tytułem profesorskim

Publikacja:
PUM w Szczecinie: Grzegorz Trybek z tytułem profesorskim

PUM w Szczecinie: Grzegorz Trybek z tytułem profesorskim

Grzegorz Trybek – kierownik Zakładu Chirurgii Stomatologicznej PUM w Szczecinie, członek prezydium Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego – odebrał od prezydenta Andrzeja Dudy tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Prof. Grzegorz Trybek jest absolwentem wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 2014 r. pełni funkcję kierownika Zakładu Chirurgii Stomatologicznej PUM w Szczecinie. Jest promotorem licznych przewodów doktorskich i kierownikiem dziewięciu zakończonych specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Prof. Trybek jest również członkiem prezydium Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Komitetu Edukacyjnego PTS-u, prezesem ogólnopolskiej Sekcji Chirurgii Stomatologicznej PTS-u oraz aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. W latach 2015-2020 pełnił funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii stomatologicznej województwa zachodniopomorskiego.

W dniach 26-27 listopada 2021 r. w Łodzi odbył się jubileusz 70-lecia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Były to dwa dni wypełnione po brzegi wykładami największych autorytetów ze świata stomatologii, okazjami do rozmów i integracji. Jak oceniają jubileusz członkowie PTS-u i wykładowcy sesji naukowej? Jak widzą rolę Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w kolejnych latach? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Źródło: https://www.pum.edu.pl/