Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Grupa Dentity silniejsza o trzy centra stomatologiczne w województwie podlaskim

Publikacja:
Grupa Dentity silniejsza o trzy centra stomatologiczne w województwie podlaskim

Grupa Dentity silniejsza o trzy centra stomatologiczne w województwie podlaskim

Dentity, jedna z największych grup stomatologicznych w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie działalności w kolejnym obszarze naszego kraju – województwie podlaskim. W czerwcu br. dołączyły do niej trzy nowoczesne centra stomatologiczne – Love Dentistry Clinic w Łomży, Bagiński – Implantologia i Estetyka w Białymstoku oraz Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej – Estedent w Augustowie.

Ekspansja jest kluczowym elementem strategii rozwoju grupy Dentity, której celem jest zapewnienie pacjentom dostępu do najwyższej jakości usług stomatologicznych w całym kraju.

Inwestycja w trzy centra stomatologiczne w województwie podlaskim to dla nas współpraca o charakterze strategicznym. Wypracowane na przestrzeni lat doświadczenie lekarzy zarządzających będzie dla nas nieocenione w dalszych planach rozwojowych. Obecnie grupa Dentity liczy 122 gabinety w 22 centrach stomatologicznych w 19 miastach w 7 województwach, umacniając naszą pozycję w pierwszej trójce największych grup stomatologicznych w Polsce – komentuje Grzegorz Struzik, CEO Dentity.

Kompleksowa i profesjonalna opieka dostępna w Łomży

Love Dentistry Clinic zlokalizowane w Łomży przy ul. Pana Tadeusza 6 to 5-gabinetowe nowoczesne centrum stomatologiczne specjalizujące się w opracowywaniu kompleksowych planów leczenia. Misją placówki jest dostarczanie pacjentom lepszej jakości życia w uporządkowany sposób.

Nasza placówka istnieje w Łomży od ponad 20 lat. Jesteśmy znani z tego, że od zawsze staraliśmy się pomagać naszym pacjentom w kompleksowy sposób. System pracy jest przemyślany i skuteczny, dzięki czemu lekarze mogą skupić się na wykonywaniu pracy klinicznej. Teraz czas na dalszy rozwój, wspólnie ze sprawdzonym partnerem. Liczymy na to, że w krótkim czasie i w większym zespole będziemy dostarczać lepszą jakość życia w uporządkowany sposób: zapewniając dostosowany do unikatowych potrzeb każdego pacjenta i zdefiniowany od początku do końca plan leczenia, a zespołowi jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju – komentuje lek. dent. Jacek Głębocki, założyciel Love Dentistry Clinic.

Dentity Love Dentistry Clinic 2

Białystok z dwoma centrami, w których zdrowie i komfort pacjenta są priorytetami

Bagiński – Implantologia i Estetyka to dwa centra stomatologiczne zlokalizowane przy ul. Mackiewicza 1/U-7 oraz Rzemieślniczej 19 w Białymstoku, które łącznie posiadają 8 doskonale wyposażonych gabinetów. Placówki zostały stworzone z myślą o dostarczeniu najlepszej opieki w miłej, przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Nasz zespół to najlepsi specjaliści pod jednym dachem. Mamy za sobą lata doświadczeń, chęć niesienia pomocy, zrozumienie oraz potrzebę rozwoju. Dzięki dostępowi do najnowszych technologii oraz materiałów, tworzymy piękne uzębienie. Posiadamy własne laboratorium protetyczne. Założyciel naszej kliniki lek. stom. Bartosz Bagiński jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie implantologii oraz specjalistą chirurgii stomatologicznej, który doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w trakcie pracy w Wielkiej Brytanii, gdzie nadal przyjmuje pacjentów. Jest zarejestrowany w General Dental Council oraz należy do grona członków British Dental Association – komentuje Katarzyna Bagińska, manager kliniki Bagiński – Implantologia i Estetyka.

Stawiamy na rozwój, a dołączenie do grupy Dentity daje nam taką możliwość. Mamy teraz u swojego boku doświadczonego partnera biznesowego, który pozwoli nam na szybszy wzrost i pomoże w budowaniu jeszcze większego zaplecza medycznego – dodaje Bartosz Bagiński, założyciel placówki Bagiński – Implantologia i Estetyka.

Dentity Baginski

Holistyczne podejście do zdrowia w Augustowie

Estedent to 7-gabinetowa Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej zlokalizowana przy ul. Owsianej 1/11 w Augustowie. Dzięki szerokiej gamie usług, wysokiej klasy sprzętowi oraz wykwalifikowanemu zespołowi, placówka zapewnia nowoczesne i kompleksowe podejście do leczenia pacjenta.

Zdecydowaliśmy się na dołączenie do grupy renomowanych placówek stomatologicznych, by móc jeszcze bardziej rozwijać nasz potencjał, a w przyszłości zapewnić pacjentom dostęp do profesjonalnych usług również w innych lokalizacjach. Jako wielospecjalistyczna klinika, pracująca na nowoczesnych protokołach leczenia, chcemy skupić się na medycynie i wdrażaniu innowacyjnych metod terapeutycznych. Współpraca z doświadczonych partnerem, jakim jest Dentity, pozwoli nam uwolnić się od obowiązków administracyjno-zarządczych i skupić na tym, co dla nas najważniejsze – ocenia lek. dent. Paweł Szłapo, współzałożyciel Estedent.

Dentity Estedent

Inwestycja w województwie podlaskim jest kluczowym elementem strategii rozwoju grupy Dentity

Działania grupy Dentity koncentrują się na wspieraniu centrów stomatologicznych w świadczeniu wysokiej jakości usług poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości sprzętu medycznego, a także na zwiększaniu możliwości rozwoju zawodowego i mentoringu zespołów.

Dentity inwestuje w lokalnych liderów stomatologicznych, którzy na przestrzeni lat zyskali zaufanie pacjentów, zbudowali silny personel medyczny i wypracowali najwyższe standardy obsługi. Placówki stomatologiczne należące do grupy zachowują swoją unikalną tożsamość, bez ingerencji w ustalone standardy opieki nad pacjentami.

Zamierzamy powiększać nasze regionalne sieci, finalizować kolejne akwizycje i sukcesywnie zwiększać udział Dentity w polskim rynku stomatologicznym. Równolegle będziemy wspierać wszystkie placówki w dalszym rozwoju, aby umocnić ich pozycje lokalnych liderów – dodaje Grzegorz Struzik, CEO Dentity.

***

O grupie Dentity

Fundusz THC rozpoczął konsolidację rynku stomatologicznego w lipcu 2020 r. od zakupu Centrum Estetique w Polanicy-Zdrój na Dolnym Śląsku. Pod koniec 2020 r. nabył Tulident we Wrocławiu, a 2020 r. zakończył inwestycją w Galerię Uśmiechu w Krakowie. Kolejnym etapem rozwoju była inwestycja w lidera usług stomatologicznych na Śląsku – sieć nowoczesnych gabinetów DenticaCenter z trzema placówkami – w Raciborzu, Rybniku i Wodzisławiu. 2021 r. to także zakup Stomatologii Bez Bólu w Jeleniej Górze oraz dołączenie do grupy Twojego Uśmiechu w Dzierżoniowie, przy jednoczesnym utworzeniu marki Dentity. W 2022 r. do grupy Dentity dołączyły kolejno: Stomatologia Borowski w Starachowicach, Pozdental w Poznaniu i Uśmiechnij Mi Się w Oświęcimiu. W ubiegłym roku grupa Dentity powiększyła się o dwie placówki Dental Medicenter w Warszawie, a także Dental Corner we Wrocławiu.

W ramach strategii rozwoju, grupa Dentity od kilku lat wspiera rozbudowę i ekspansję placówek stomatologicznych w kolejnych miastach. Krakowska Galeria Uśmiechu, dzięki wsparciu inwestycyjnemu THC, w sierpniu 2022 r. otworzyła drugą placówkę w Nowym Sączu, a w marcu 2024 r. trzecią placówkę w Gliwicach. Po rozbudowie regionalna sieć pod marką Galerii Uśmiechu liczy 26 gabinetów stomatologicznych. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Estetique z Polanicy-Zdrój na przestrzeni dwóch lat powiększyło się o dwie placówki stomatologiczne: Tulident we Wrocławiu oraz centrum zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich. Dziś sieć Estetique na Dolnym Śląsku liczy już 13 gabinetów. W bieżącym roku miało miejsce otwarcie nowej placówki Uśmiechnij Mi Się w Jaworznie, dzięki któremu sieć Uśmiechnij Mi Się obecnie posiada łącznie 7 gabinetów w Oświęcimiu i Jaworznie. W II półroczu 2024 r. planowane są otwarcia nowych oraz rozbudowa istniejących placówek.

Informacja prasowa


POWIĄZANE ARTYKUŁY

0850969c 96fb 4dfc 98d4 36cfac42e4c4
Konsolidacja z zachowaniem tożsamości. Jak działa Dentity? Lekarz

Korzyści wynikające z działalności w dużej sieci gabinetów, przy jednoczesnym zachowaniu własnej tożsamości, tradycji i charakteru oraz przede wszystkim wsparcie i wspólne planowanie rozwoju. W taki sposób do właścicieli centrów stomatologicznych w P...

Borowski
Dwie kolejne placówki w grupie Dentity Lekarz

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borowski ze Starachowic oraz Centrum Implantologii, Protetyki i Stomatologii Estetycznej POZDENTAL z Poznania dołączyły do grupy Dentity budowanej przez Tar Heel Capital. To pierwsze akwizycje Dentity ...

ROZWIŃ WIĘCEJ
stomatologia na NFZ
NFZ w Olsztynie ogłosił trzy konkursy stomatologiczne Lekarz

Warmińsko-mazurski oddział wojewódzki NFZ-u ogłosił trzy konkursy dotyczące leczenia stomatologicznego – dwa obejmują świadczenia pomocy doraźnej, jeden – świadczenia ogólnostomatologiczne. Jak czytamy w ogłoszeniach, konkursy dotyczą świadczeń stom...

leczenie stomatologiczne
Trzy lata oczekiwania na zabieg w znieczuleniu ogólnym Lekarz

Jak na początku maja donoszą niemal wszystkie brytyjskie media, 6,5 miliona dzieci w samej tylko Anglii nie było przez co najmniej rok u dentysty Narodowej Służby Zdrowia. Jednocześnie największa organizacja zawodowa lekarzy dentystów na Wyspach – Br...

Usmiechnij mi sie1
Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się dołącza do grupy Dentity Lekarz

Centrum Stomatologii Uśmiechnij Mi Się z Oświęcimia wzmacnia portfolio grupy stomatologicznej Dentity, budowanej przez fundusz THC. Dzięki wrześniowej akwizycji grupa Dentity liczy obecnie 64 gabinety w 14 lokalizacjach. Dentity kontynuuje swój roz...

Dental Corner2
Dental Corner o współpracy z grupą stomatologiczną Dentity Lekarz

Centrum stomatologiczne Dental Corner to 6-gabinetowa wysoko specjalistyczna placówka, która od stycznia 2024 r. wzmacnia grupę Dentity. Połączenie sił Dental Corner z Wrocławia i grupy stomatologicznej Dentity to opowieść o strategicznym sojuszu, kt...

Dentity 4
Dwie placówki z Warszawy dołączyły do grupy Dentity Lekarz

Grupa Dentity rozpoczęła budowę sieci stomatologicznej w Warszawie. W czerwcu dołączyły do niej placówki Dental Medicenter – dwa warszawskie centra stomatologiczne, w skład których wchodzi dziewięć gabinetów stomatologicznych oraz jeden wyspecjalizow...