Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Go pro in Porto

Publikacja:
Go pro in Porto

Go pro in Porto

Nauka wszczepiania implantów połączona z ciekawą ofertą turystyczną – takie atrakcje czekają uczestników Intensywnego Szkolenia Implantologicznego organizowanego przez Dental Skills Institute.

Będzie to kompleksowe szkolenie skierowane do lekarzy stomatologów, chcących zdobyć doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu zabiegów implantologicznych. Szkolenie odbędzie się w dniach od 20 do 25 października 2015 roku w Portugalii, w mieście Porto, w nowoczesnej klinice.

Porto to drugie co do wielkości miasto Portugalii po Lizbonie, z którą toczy walkę o tytuł najpiękniejszego miasta Portugalii. Porto oferuje nie tylko wspaniałą architekturę centrum, ciekawe zabytki, ale też słynne na cały świat wino Porto.

Jednak poza atrakcjami turystycznymi Porto słynie także z nowoczesnych klinik implantologicznych. „To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się włączyć do naszego portfolio Intensywne Szkolenie Implantologiczne w Porto. Współpracujemy z jedną z najnowocześniejszych klinik w Portugalii” – mówi Jacek Nitecki, CEO Dental Skills Institute. Celem szkolenia jest nabycie niezbędnej wiedzy teoretycznej z zakresu chirurgii i protetyki do zdiagnozowania i stworzenia planu leczenia implantoprotetycznego.

Podczas zajęć nacisk położony jest przede wszystkim na rozwój praktycznych umiejętności z zakresu implantologii, chirurgii i protetyki. Szkolenie odbywa się w kameralnej, zapewniającej komfort nauki, sześcioosobowej grupie.

Organizatorzy dbają o to, aby praktyczny aspekt szkolenia był realizowany m.in. poprzez zabiegi z udziałem pacjentów. Jak dodaje Jacek Nitecki – „Bardzo ważne jest dla nas, aby lekarze mogli poznać procedury medyczne towarzyszące zabiegom implantologicznym. Dajemy możliwość samodzielnego wszczepienia minimum sześciu implantów podczas naszego szkolenia”.

Dwa dni szkolenia poświęcone są wyłącznie pracy z pacjentami, co sprawia, że każdy uczestnik bierze udział w zabiegach innych osób z grupy szkoleniowej, co pozwala na poznanie procedur zabiegowych w większej liczbie konkretnych przypadków klinicznych.

Uczestnicy szkolenia mają zaplanowany także czas na relaks. Jedną z propozycji jest wycieczka do klimatycznej winnicy, połączona z degustacją najlepszych portugalskich win.

Program szkolenia oraz więcej informacji można zobaczyć TUTAJ.

ab