Dentonet
PACJENT
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Leczenie zachowawcze i endodoncja
Protetyka i implantologia
Stomatologia estetyczna
Ortodoncja
Periodontologia
Higiena i zdrowie jamy ustnej

Estetycznie i ekspresowo

Brak komentarzy | Publikacja:
Estetycznie i ekspresowo

Estetycznie i ekspresowo

Jak donoszą media, wzrasta liczba rodaków, którzy w ekspresowym tempie chcą poprawić stan swojego uzębienia. Powodów czy okazji ku temu może być wiele: nowa miłość, ślub, podjęcie atrakcyjnej pracy lub studiów, wyjazd zagraniczny, czy własna satysfakcja.

Z kolei dla biznesmenów piękny uśmiech jest taką samą inwestycją, jak najnowszy model samochodu cenionej marki, czy garnitur Armaniego lub Hugo Bossa.

Inna sprawa, że coraz większa grupa pacjentów do dentysty udaje się nie po to, by przeprowadzić skomplikowane leczenie, ale by zapobiegać…

Stała kontrola stanu uzębienia i niedopuszczanie do pojawienia się poważniejszych problemów sprawia, że pacjent może skoncentrować się na działaniach poprawiających wygląd. O tej, nasilającej się w ostatnich latach tendencji mówi dr Wojciech Fąferko, właściciel Dentim Clinic w Katowicach: Widać to wyraźnie w ciągu ostatnich pięciu lat, w gabinecie coraz częściej zjawiają się osoby ze zdrowymi zębami, które chcą tylko poprawić jakość uśmiechu. Dlatego taką popularnością cieszy się stomatologia estetyczna.

Estetyka to sprawa bardzo ważna, ale dla znacznej grupy pacjentów najlepszych klinik liczy się także czas – chcą w ciągu jednego dnia mieć przeprowadzone leczenie np. implantologiczne, które umożliwia zamocowanie protezy. A nowoczesna stomatologia to umożliwia…

Nie jest to jednak stomatologia "na każdą kieszeń" – zamontowanie protezy na czterech implantach to wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

inf.wł.


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji