Dentonet
ASYSTA
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Praca asysty
Higiena stomatologiczna
Edukacja
Wokół gabinetu
Warto wiedzieć
Asysdent2

Esencja piękna w najlepszym wydaniu

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Esencja piękna w najlepszym wydaniu

Esencja piękna w najlepszym wydaniu

W dniach 9-10 stycznia 2015 r. w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja „The Essence of Beauty” pod tytułem „Nowe oblicza implantologii”. Wydarzenie dedykowane jest lekarzom stomatologom oraz implantologom.

„The Essence of Beauty” to pierwsza konferencja z nowego cyklu wydarzeń poświęconych trendom i nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w stomatologii. W założeniu będzie bowiem dyskusja na temat kreowania trendów i wyznaczania nowych standardów w branży implantologicznej.

Zaplanowana na styczeń konferencja to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń wybitnych wykładowców z całego świata. „Wśród zaproszonych do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu mówców znajdują się renomowani naukowcy z Francji, Izraela i z Polski. Tak skomponowana lista prelegentów pozwoli uzyskać kompleksowe spojrzenie na stale rozwijającą się dziedzinę jaką jest implantologia” – podkreśla Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Prelegenci konferencji to uznani implantolodzy i periodontolodzy z bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym. „Z przyjemnością wezmę udział w tak wartościowym i znaczącym merytorycznie wydarzeniu. To będzie moja druga wizyta w Polsce, ale pierwsza w Warszawie. Miałem jednak już kontakt z polskimi specjalistami w Poznaniu i uważam, że drzemie w nich ogromny naukowy potencjał” – mówi prof. André P. SAADOUN, DDS, MS z Francji, uznany międzynarodowy wykładowca i Keynote Speaker konferencji.

Cykl konferencji „The Essence of Beauty” wzbogacony jest o warsztaty z innowacyjnych technik stosowanych we współczesnej stomatologii. „Tak opracowana formuła konferencji pozwala nie tylko wymieniać wiedzę. Pozwala także, a może wręcz przede wszystkim, wymieniać doświadczenia. Jestem przekonany, że konferencja i zaproszeni do poprowadzenia warsztatów wybitni eksperci znacząco przyczynią się do systematycznego podnoszenia jakości na polskim rynku usług implantologicznych” – mówi Paweł Włodarczyk, Dyrektor Sprzedaży MIS Poland.

Ideą, która przyświeca organizatorom konferencji jest to, co niekiedy zdaje się schodzić na dalszy plan – komfort i jakość życia pacjenta. “Esencja piękna każdego człowieka objawia się w jego uśmiechu a naszą wspólną misją jest, aby to piękno w każdej osobie uwidaczniać.” – podsumowuje Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Organizatorem konferencji The Essence of Beauty jest MIS Poland.
Patronem naukowym konferencji jest PSI – Polskie Stowarzyszenie Implantologii.
Dentonet.pl, eDentico i Dentowizja.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.

***
Kontakt dla mediów:
Aneta Łukaszewska, +48 664 191 000, aneta.lukaszewska@mispoland.pl
***
       


 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

Martyna Zawadka najlepszym wykładowcą ASYSDENTU 2020 Asysta

Lic. hig. stom. Martyna Zawadka została wybrana głosami uczestników najlepszym wykładowcą tegorocznej edycji Asysdentu. Nasza konferencja w tym roku odbywała się równolegle w dwóch formatach - stacjonarnie w Łodzi i wirtualnie.  Martyna Zawadka zapr...

piękno w stomatologii
Definicja piękna w stomatologii - ważna dla lekarzy dentystów Lekarz

Jak rozumieć piękno? Jak rozumieć potrzeby pacjentów w tym zakresie? To wcale nie rozważania filozoficzne, lecz najbardziej praktyczne, wśród lekarzy medycyny estetycznej, ale też lekarzy dentystów. Rozmawiamy o tym z dr. n. med. Bartłomiejem Kwiek...

Szwajcaria - Dentonet.pl
Szwajcaria najlepszym krajem do życia dla dentystów i asystentek Asysta

Według rankingu przygotowanego przez portal Totally Money, najlepszym krajem do życia i pracy dla lekarzy dentystów oraz asystentek stomatologicznych jest Szwajcaria.O wynikach rankingu poinformował brytyjski portal stomatologiczny Dentistry.co.uk. E...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Damian Nasulicz najlepszym wykładowcą Konferencji Mistrzów Lekarz

Zdaniem uczestników I Konferencji Mistrzów Stomatologii, jej najlepszym wykładowcą był lek. dent. Damian Nasulicz. – Jestem wzruszony – mówił podczas wieczornego bankietu, w trakcie którego ogłoszono wyniki ankiety.I Konferencja Mistrzów Stomatologii...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres