Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Esencja piękna w najlepszym wydaniu

Brak komentarzy | Publikacja:
Esencja piękna w najlepszym wydaniu

Esencja piękna w najlepszym wydaniu

W dniach 9-10 stycznia 2015 r. w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja „The Essence of Beauty” pod tytułem „Nowe oblicza implantologii”. Wydarzenie dedykowane jest lekarzom stomatologom oraz implantologom.

„The Essence of Beauty” to pierwsza konferencja z nowego cyklu wydarzeń poświęconych trendom i nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w stomatologii. W założeniu będzie bowiem dyskusja na temat kreowania trendów i wyznaczania nowych standardów w branży implantologicznej.

Zaplanowana na styczeń konferencja to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń wybitnych wykładowców z całego świata. „Wśród zaproszonych do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu mówców znajdują się renomowani naukowcy z Francji, Izraela i z Polski. Tak skomponowana lista prelegentów pozwoli uzyskać kompleksowe spojrzenie na stale rozwijającą się dziedzinę jaką jest implantologia” – podkreśla Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Prelegenci konferencji to uznani implantolodzy i periodontolodzy z bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym. „Z przyjemnością wezmę udział w tak wartościowym i znaczącym merytorycznie wydarzeniu. To będzie moja druga wizyta w Polsce, ale pierwsza w Warszawie. Miałem jednak już kontakt z polskimi specjalistami w Poznaniu i uważam, że drzemie w nich ogromny naukowy potencjał” – mówi prof. André P. SAADOUN, DDS, MS z Francji, uznany międzynarodowy wykładowca i Keynote Speaker konferencji.

Cykl konferencji „The Essence of Beauty” wzbogacony jest o warsztaty z innowacyjnych technik stosowanych we współczesnej stomatologii. „Tak opracowana formuła konferencji pozwala nie tylko wymieniać wiedzę. Pozwala także, a może wręcz przede wszystkim, wymieniać doświadczenia. Jestem przekonany, że konferencja i zaproszeni do poprowadzenia warsztatów wybitni eksperci znacząco przyczynią się do systematycznego podnoszenia jakości na polskim rynku usług implantologicznych” – mówi Paweł Włodarczyk, Dyrektor Sprzedaży MIS Poland.

Ideą, która przyświeca organizatorom konferencji jest to, co niekiedy zdaje się schodzić na dalszy plan – komfort i jakość życia pacjenta. “Esencja piękna każdego człowieka objawia się w jego uśmiechu a naszą wspólną misją jest, aby to piękno w każdej osobie uwidaczniać.” – podsumowuje Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Organizatorem konferencji The Essence of Beauty jest MIS Poland.
Patronem naukowym konferencji jest PSI – Polskie Stowarzyszenie Implantologii.
Dentonet.pl, eDentico i Dentowizja.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.

***
Kontakt dla mediów:
Aneta Łukaszewska, +48 664 191 000, aneta.lukaszewska@mispoland.pl
***
       


 


POWIĄZANE ARTYKUŁY

piękno w stomatologii
Definicja piękna w stomatologii - ważna dla lekarzy dentystów Lekarz

Jak rozumieć piękno? Jak rozumieć potrzeby pacjentów w tym zakresie? To wcale nie rozważania filozoficzne, lecz najbardziej praktyczne, wśród lekarzy medycyny estetycznej, ale też lekarzy dentystów. Rozmawiamy o tym z dr. n. med. Bartłomiejem Kwiek...

Nasulicz
Damian Nasulicz najlepszym wykładowcą Konferencji Mistrzów Lekarz

Zdaniem uczestników I Konferencji Mistrzów Stomatologii, jej najlepszym wykładowcą był lek. dent. Damian Nasulicz. – Jestem wzruszony – mówił podczas wieczornego bankietu, w trakcie którego ogłoszono wyniki ankiety.I Konferencja Mistrzów Stomatologii...

Martyna Zawadka
Martyna Zawadka najlepszym wykładowcą ASYSDENTU 2020 Asysta

Lic. hig. stom. Martyna Zawadka została wybrana głosami uczestników najlepszym wykładowcą tegorocznej edycji Asysdentu. Nasza konferencja w tym roku odbywała się równolegle w dwóch formatach - stacjonarnie w Łodzi i wirtualnie.  Martyna Zawadka zapr...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Szwajcaria - Dentonet.pl
Szwajcaria najlepszym krajem do życia dla dentystów i asystentek Asysta

Według rankingu przygotowanego przez portal Totally Money, najlepszym krajem do życia i pracy dla lekarzy dentystów oraz asystentek stomatologicznych jest Szwajcaria.O wynikach rankingu poinformował brytyjski portal stomatologiczny Dentistry.co.uk. E...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji