Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

DENTOnet.pl w nowej odsłonie

Brak komentarzy | Publikacja:
DENTOnet.pl w nowej odsłonie

DENTOnet.pl w nowej odsłonie

Czekaliśmy, czekaliśmy, aż się w końcu doczekaliśmy. Kilkakrotnie przymierzaliśmy się do odświeżenia i przebudowy naszego portalu i w końcu postanowiliśmy zaproponować naszym Dentonautom nową odsłonę DENTOnetu.

 

W ponad 10-letniej historii naszego serwisu to już kolejna zmiana i facelifting serwisu. Wiadomo – Internet jest najbardziej dynamicznym i najszybciej ewoluującym medium końca XX i początku XXI wieku.

 

Zmiany postanowiliśmy wprowadzić właśnie teraz, aby w okresie wakacyjnym mieć czas na uzupełnienia i ewentualne korekty błędów. A takie też mogą wystąpić, jak ostatnio na Forum – za co przepraszamy.

 

Prezentowaną, nową wersję DENTOnetu prosimy traktować jako „produkt wyjściowy”. Nadal będą trwały prace nad jego rozwojem i doskonaleniem. Stopniowo wprowadzać będziemy nowe usługi i funkcjonalności, o których będziemy informować na bieżąco.

 

Jak zwykle w takich przypadkach nieodzowna będzie pomoc i współpraca naszych Dentonautów. Bardzo na nią liczymy.

 

Zapraszamy do przesyłania swoich uwag, recenzji i sugestii.

 

Wkrótce otworzymy nowy wątek na Forum (Po Godzinach), gdzie będzie można zamieszczać uwagi dotyczące funkcjonowania nowego DENTOnetu.

 

Opinie prosimy również kierować na adres dentonet@dentonet.pl.

 

 

Redakcja DENTOnet.pl


POWIĄZANE ARTYKUŁY

dr Alban - Dentonet.pl
Dr Alban w nowej wersji teledysku „It’s my life” leczy zęby Popka Lekarz

Polski raper i muzyk Popek, członek m.in. zespołu Gang Albanii, nagrał nową wersję hitu „It’s my life”, który w latach 90. wypuścił na rynek dr Alban. Wokalista wziął udział w projekcie Popka, a w teledysku ujęte są sceny, w których leczy zęby rapera...

I Konferencja Dentonet Online za nami - podsumowanie Lekarz

To ostatni dzień naszej I Konferencji Dentonet Online. 4 dni, 20 wykładów - na 20-lecie portalu Dentonet.pl. Konferencję podsumowuje jej pomysłodawca dr n. med. Tomasz M. Kercz - redaktor naczelny Dentonetu.    Dziękujemy, że byliście z...

ROZWIŃ WIĘCEJ

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji