Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Marketing
Podatki
Prawo
Strefa relaksu
Technologie
Wiedza

Candeo będzie leczyć gwiazdy Euro 2012

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Candeo będzie leczyć gwiazdy Euro 2012

Candeo będzie leczyć gwiazdy Euro 2012

Piłka nożna to sport, w którym powszechne są kontuzje różnego typu. Powstają podczas kontaktu z przeciwnikiem, a także w wyniku dużej liczby upadków.

– Także zagrania głową, nawet przy doskonałej technice, mogą ze względu na siłę uderzenia piłki spowodować obrażenia, wśród których częste są urazy zębów i narządu żucia – wyjaśnia prof. Wiesław Hędzelek z Candeo.

W takich nagłych wypadkach podczas Euro 2012 do dyspozycji piłkarzy z drużyn rozgrywających mecze w stolicy Wielkopolski, a także graczy z Portugalii będą specjaliści z Centrum Stomatologii Candeo. Opieką stomatologiczną zostaną objęte również sztaby szkoleniowe oraz członkowie UEFA Family.

– Wybór naszej placówki przez UEFA to dla nas ogromny zaszczyt. Jesteśmy dumni, że zespół naszych lekarzy i asystentek będzie miał czynny udział w tym ważnym dla Polski wydarzeniu – mówi prof. W. Hędzelek.

Candeo jest jedyną placówką w Poznaniu, która obejmie piłkarzy opieką stomatologiczną.

To nie pierwszy raz, kiedy ta klinika dentystyczna otoczy opieką piłkarzy. Centrum współpracowało wcześniej także z klubem piłkarskim Lech Poznań.

Podczas wizytacji Komisja UEFA zwracała uwagę na wiele spraw, między innymi profesjonalizm i komfort leczenia, a także standard sprzętu, który zapewnia możliwość diagnozy, a w razie potrzeby – leczenia.

– Istotna była także lokalizacja naszej placówki w pobliżu stadionu i lotniska – dodaje prof. Hędzelek.

W trakcie trwania mistrzostw Centrum Stomatologii Candeo będzie także normalnie przyjmowało pozostałych pacjentów.

– Osoby, którym potrzebna będzie natychmiastowa pomoc stomatologiczna nie muszą się więc obawiać o stan swojego uzębienia. Mamy osiem stanowisk-unitów dentystycznych do dyspozycji – mówi prof. Hędzelek.

inf.wł.

Przeczytaj również w naszych Aktualnościach:
Stomatologiczna opieka na EURO 2012


POWIĄZANE ARTYKUŁY

leczenie stomatologiczne - Dentonet.pl
Anglia: aktualne wytyczne, jak leczyć podczas pandemii Lekarz

Minął już kwartał, odkąd po złagodzeniu ograniczeń spowodowanych przez pandemię COVID-19 gabinety dentystyczne na terenie Anglii mogą ponownie przeprowadzać standardowe leczenie. Wytyczne dotyczące przyjmowania pacjentów stomatologicznych z zachowani...

zakażenia lekarzy - Dentonet.pl
Lekarze kłamią, by móc leczyć wszystkich swoich pacjentów Lekarz

Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, lekarze muszą uciekać się do mówienia nieprawdy, by móc nadal pomagać wszystkim pacjentom. To efekt rozporządzenia ministerstwa zdrowia, zgodnie z którym lekarze i pielęgniarki zajmujący się pacjentami zakażonymi koro...

ROZWIŃ WIĘCEJ
Jak leczyć tkankę miazgową? Lekarz

Całkowita pulpotomia z zastosowaniem materiału Biodentine wykonana w zębach stałych młodych w przypadku próchnicowego odsłonięcia miazgi z objawami pulpopatii nieodwracalnej Full Pulpotomy with Biodentine in Symptomatic Young Permanent Teeth with Ca...

jak leczyć osoby zakażone koronawirusem - Dentonet.pl
Dentyści chcą wiedzieć, w jakim trybie leczyć osoby zakażone Lekarz

Naukowe towarzystwa stomatologiczne wystosowały pismo do ministra zdrowia i prezesa GIS z zapytaniem o wyznaczenie standardów postępowania w sytuacji zagrożenia epidemicznego gabinetów stomatologicznych w Polsce. Pod pismem podpisał się prezes Stowa...

Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji

Od (imię)
Do (e-mail)
Temat
Treść
255

Wiadomość e-mail została pomyślnie przesłana na adres