Dentonet
LEKARZ
E-mail
WYBIERZ KATEGORIĘ
Aktualności
Prawo i finanse
Praca w gabinecie
Student
Edukacja i technologie
Medycyna

Cambridge UK: Znalazła ząb w serze

Brak komentarzy | Publikacja:
Cambridge UK: Znalazła ząb w serze

Cambridge UK: Znalazła ząb w serze

Nietypowe znalezisko i nietypowe zgłoszenie do Rady Miejskiej w Cambridge. Kobieta znalazła kawałek cudzego zęba w serze, zakupionym w jednej ze znanych sieci marketów w Anglii. Długo nie mogła uwierzyć, że to nie jej własny ząb.

 

Była pewna, że podczas jedzenia ukruszyła sobie ząb. Natychmiast zgłosiła się do swojego dentysty, który ku jej zdziwieniu, potwierdził, że ząb nie należy do niej. Dentysta poinformował także pacjentkę o możliwym ryzyku zakażenia bakteriami. „Byłam całkowicie zniesmaczona i zdegustowana tym ,że to kogoś innego ząb” – mówiła kobieta angielskim mediom. Rada Miejska Cambridge rozpoczęła śledztwo w sprawie kawałka zęba w serze. Market, w którym zakupiono produkt, wspiera śledztwo.

 

To jednak nie pierwszy raz, kiedy w produktach spożywczych w Anglii konsument znalazł ząb. Wcześniej już taki incydent miał miejsce – ząb znajdował się w parówce.

 

Wtedy dopiero po drugiej wniesionej oficjalnej skardze, firma potwierdziła, że faktycznie to był ludzki ząb. Jednak jak twierdził wtedy dyrektor marketu po przeprowadzeniu dokładnych badań, zęba nie było w paczce z parówkami w momencie gdy dotarły one do sklepu. By wyciszyć sprawę market zaproponował konsumentowi bon na zakupy o wartości 25 funtów.

 

KL


Dodaj komentarz (0 komentarzy)

Każdy komentarz zostanie poddany moderacji