Dentonet
BLOGOSFERA
BLOGOSFERA
E-mail

Pożyczka medyczna w DLL

0 Komentarze | Publikacja:
Poleć artykuł Drukuj artykuł Wielkość czcionki - +
Pożyczka medyczna w DLL

Pożyczka medyczna w DLL

W ostatnich wpisach dość obszernie omówiliśmy temat pożyczek medycznych. W ramach podsumowania tego mini-cyklu przedstawię, w jaki sposób ich udzielanie przebiega w firmie DLL, liderze branży finansowania medycznego.

Zdecydowaną większość klientów DLL obejmuje tzw. uproszczona procedura finansowania. Dzieje się tak przypadku lekarzy, których zaangażowanie nie przekracza kwoty 250 tys. euro. Stomatolog starający się o finansowanie sprzętu niezbędnego w gabinecie czy samochodu nie musi przedstawiać żadnych dokumentów finansowych ani zaświadczeń. Wystarczy wypełnienie prostego, jednostronicowego wniosku oraz dokument tożsamości. W procedurze uproszczonej procedowane są wnioski klientów prowadzących działalność w formie:

  • jednoosobowych działalności,

  • spółek cywilnych,

  • spółek partnerskich,

  • spółek jawnych,

  • spółek z o.o. i spółek akcyjnych (w przypadku dodatkowego poręczenia lekarza będącego udziałowcem).

Jedynie w przypadku klientów których zaangażowanie przekracza 250 tys. euro oraz w przypadku spółek kapitałowych bez poręczenia lekarza, transakcje są realizowane w procedurze pełnej. Konieczne jest wtedy przedstawienie dokumentów finansowych za dwa pełne lata oraz podanie informacji dotyczących majątku i zobowiązań.

Chcesz zadać pytanie naszemu ekspertowi? Napisz michal.porycki@dllgroup.com